Moravskoslezský kraj: Ostravská škola podnikání a služeb má po rekonstrukci

23.11.2022 22:33 | Tisková zpráva

Mezi školami, které přes letní prázdniny „prokoukly“, je i Střední škola podnikání a služeb v Ostravě-Porubě. Rekonstrukci má za sebou její tělocvična, která je díky zateplení, výměně oken i dveří a novým rekuperačním jednotkám v učebnách energeticky úspornější. Výraznou proměnou prošla i vstupní hala, která je nyní modernější a reprezentativnější. Obě investiční akce si celkem vyžádaly přes 13 milionů korun.

Moravskoslezský kraj: Ostravská škola podnikání a služeb má po rekonstrukci
Foto: kr-moravskoslezsky.cz
Popisek: Moravskoslezský kraj

„Letní prázdniny bývají skvělou příležitostí pro opravy ve školách, ty letošní byly na ostravské Střední škole podnikání a služeb skutečně rušné. Kromě tělocvičny se zásadních změn dočkala i vstupní hala školy a celá chodba prvního patra budovy A. Ty byly stále původní, tedy z 60. let minulého století a rekonstrukci už opravdu potřebovaly. Nyní jsou moderní, působí svěžím dojmem a působí reprezentativně. První dojem bývá velmi důležitý, teď máme jistotu že škola na své návštěvníky, zaměstnance i žáky zapůsobí hned při vstupu příjemně a pozitivně,“ řekl náměstek hejtmana Moravskoslezského kraje pro školství a sport Stanislav Folwarczny a doplnil, že oprava vestibulu a chodby stála krajský rozpočet 2,36 milionu korun, zhotovitelem akce byla společnost ELMIDA.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Ing. Radim Fiala byl položen dotaz

Také by mě ty vaše seznamy zajímaly

Můžete otevřeně sdělit, kolik tato vláda vyvezla techniky na Ukrajinu? Jestli vás dobře chápu, tak na rozdíl od nás lidí máte k dispozici nějaký seznam. Zveřejníte ho? A dá se vyčíslit celková pomoc Ukrajině - nejen kterou jsme vyvezli, ale i ta, kterou jim poskytujeme tady?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

MHMP: Praha má nový denní stacionář pro klienty s mentálním a kombinovaným postižením

7:33 MHMP: Praha má nový denní stacionář pro klienty s mentálním a kombinovaným postižením

V pražských Lahovicích dnes slavnostně otevřel své dveře nový denní stacionář Dobromysl pro lidi s m…