Nadace KB Jistota vybrala od golfistů přes 235 000 Kč na hospicovou péči

29. 5. 2013 17:46

V rámci druhého ročníku charitativního golfového turnaje Nadace KB Jistota spojili golfisté z řad zaměstnanců a partnerů Komerční banky příjemné s užitečným: výtěžek v celkové výši 235 319 Kč rozdělí Jistota mezi projekty Hospicové péče sv. Zdislavy, Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy a týmu vozíčkářů – ragbistů na jejich účast na Mistrovství Evropy.

Nadace KB Jistota vybrala od golfistů přes 235 000 Kč na hospicovou péči
Foto: Archiv
Popisek: Komerční banka - logo
Golfového turnaje, který uspořádala Nadace KB Jistota 20. května v Golf Parku Slapy, se zúčastnilo celkem 32 zaměstnanců Skupiny KB a 36 obchodních partnerů.
 
„Výtěžek charitativního turnaje se nám podařilo meziročně více než zdvojnásobit. Golfistům i Komerční bance patří velký dík za finanční podporu, která nám umožňuje přispět na zlepšení péče v oblastech, kterým se financí dlouhodobě nedostává,“ uvedla Sylva Floríková, předsedkyně správní rady Nadace KB Jistota.
 
Podpora hospicové a paliativní péče patří k základním okruhům činnosti Nadace KB Jistota. Jedním z nejzajímavějších projektů v této oblasti je podpora nákupu polohovatelných lůžek pro provozovatele především lůžkových hospiců. Projekt podpory nákupu moderních polohovatelných lůžek je ve společných rukách Nadace KB Jistota, společnosti LINET a Asociace poskytovatelů hospicové paliativní péče. Jen v rámci tohoto projektu, který odstartoval v dubnu 2011, poskytla Nadace pomoc v celkové hodnotě více než 1,5 mil. korun. Nadace pravidelně podporuje i záchranné služby v celé ČR.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Povodí Labe: Revitalizace ramene Jordán u Týniště nad Orlicí

20:51 Povodí Labe: Revitalizace ramene Jordán u Týniště nad Orlicí

Státní podnik Povodí Labe zahajuje revitalizaci ramene Jordán na Orlici u Týniště nad Orlicí. V rámc…