Nadační fond IMPULS: Startuje Maraton s roztroušenou sklerózou – covidu navzdory

17.03.2021 10:57 | Zprávy

Jógu, pilates nebo chůzi po venku – to vše si vyzkouší účastníci letošního 24hodinového Maratonu s roztroušenou sklerózou (MaRS). Jubilejní 10. ročník startuje v pátek 19. března v 17 hodin a potrvá až do soboty.

Nadační fond IMPULS: Startuje Maraton s roztroušenou sklerózou – covidu navzdory
Foto: Pixabay.com, MG
Popisek: Bolesti zad - ilustrační foto

Kvůli koronavirové pandemii bude cvičení oproti minulým letům nekontaktní. Zájemci se mohou zapojit napříč Českou republikou, s pohybem jim pomůže řada instruktážních videí se cvičením nebo tipů na vycházkové trasy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Miroslav Kavij byl položen dotaz

Máte důkazy?

Tvrdíte, že je summit NATO - místo pro megatunel a korupci. To máte nějak podložené a budete tak nějak konat? Nebo je to jen jedena paní (pán), co má blízko k Rusku povídal a vlastně nic neudělal?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa železnic: Památkově chráněné nádraží v Chebu prokoukne

20:14 Správa železnic: Památkově chráněné nádraží v Chebu prokoukne

Správa železnic dnes slavnostně zahájila rekonstrukci chebského nádraží. Práce v hodnotě 428 milionů…