Nemocnice Znojmo: Zhodnocení čtrnáctleté přeshraniční spolupráce s dolnorakouskými kolegy

26.11.2022 21:23 | Tisková zpráva

V Nemocnici Znojmo se sešli představitelé dolnorakouského zdravotnictví, aby zhodnotili dosavadní přeshraniční spolupráci s Nemocnicí Znojmo, která funguje již od roku 2008.

Nemocnice Znojmo: Zhodnocení čtrnáctleté přeshraniční spolupráce s dolnorakouskými kolegy
Foto: Nemocnice Znojmo
Popisek: Nemocnice Znojmo

Na jednání se zhodnotila dosavadní spolupráce a projednával se její další rozvoj. Jednání se kromě zástupců znojemské nemocnice zúčastnil také hejtman Jihomoravského kraje Jan Grolich. „Jihomoravský kraj a jeho největší krajská Nemocnice Znojmo jsou strategickými partnery pro přeshraniční spolupráci s Rakouskem. Vedení JMK tuto přeshraniční spolupráci považuje jako jednu ze svých priorit a plně tuto aktivitu znojemské nemocnice podporuje,” sdělil na úvod jednání Jan Grolich, hejtman JMK.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

VZP: Jednodušší cesta na mamografický screening

22:33 VZP: Jednodušší cesta na mamografický screening

Ženy od 45 let mají nárok na screeningové mamografické vyšetření jednou za dva roky.