Nemocnice Znojmo spouští objednávání na rychlotesty na protilátky proti koronaviru

26.04.2020 7:34 | Zprávy

Testování na protilátky proti koronaviru mohou lidé ze Znojemska podstoupit po objednání od pondělí 27. dubna od 16 hodin v odběrovém místě Nemocnici Znojmo, a to ve všední dny od 16 - do 18 hodin.

Nemocnice Znojmo spouští objednávání na rychlotesty na protilátky proti koronaviru
Foto: Nemocnice Znojmo
Popisek: Nemocnice Znojmo

 

Bezplatně testy budou prováděny pacientům, kteří potřebují potvrdit ukončení karantény na základě žádanky praktického lékaře. Vyšetření mohou podstoupit i ostatní občané, nicméně za úplatu. K testování je nutná telefonická rezervace.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

NERV

Proč přesně jste tento orgán zrušili? Pokud vím, i vy jste se dřív o jejich tvrzení často opírala a podle mě je obecně dobré, když existují nějaké nezávislé poradní orgány. Nebo podle vás nebyl NERV nezávislý?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Celní správa: Hrozba odebrání značky funguje

7:33 Celní správa: Hrozba odebrání značky funguje

Řidiči, kteří odmítají platit své dluhy vůči státu, mají stále méně prostoru k?úniku. Celníci napříč…