Oslava narozenin Vlastimila Harapese byla zároveň večerem benefičním

15.07.2016 17:05

V pražské státní opeře proběhla velkolepá oslava 70. narozenin Vlastimila Harapese. Celý slavnostní Galavečer s názvem „A tančím dál“ byl zároveň večerem benefičním. Jelikož bylo panu Harapesovi 70 let, tak bylo 70 korun z každé vstupenky předáno pro České hnutí speciálních olympiád. Vybralo se něco přes 63.000 korun a jedna z Vlastových kamarádek, Renata Sabongui, doplatila částku do 70.000 korun.

Oslava narozenin Vlastimila Harapese byla zároveň večerem benefičním
Foto: martinproduction.eu
Popisek: Oslava sedmdesátin Vlastimila Harapese

Hostů bylo opravdu hodně, a tak se za sebou střídali jeden po druhém. Celý večer odstartoval ostřílený a vtipný matador Václav Kopta se speciálně složeným novým songem, pak si Vlastimil střihnul duet se semaforskou kolegyní Lucií Černíkovou a zazpívali si slavný song Tam za tou duhou, poté se představili sólisté baletu Národního divadla pánové Michal Štípa a Ondřej Vinklát v tanečním duu Piráti z karibiku. Až z Německa, kde žije, přijela za oslavencem Sylva Kamenická, která si před 40 lety zahrála jeho dceru ve filmu Den pro mou lásku a na podiu mu popřála. S Hankou Buštíkovou z dua Kamelie si zazpívali svůj duet Čas loučení z muzikálu na ledě Popelka, kde hráli královský pár.

Na poslední chvíli se z oslavy omluvil z pracovních důvodů Martin Dejdar, a tak ho bravurně zastoupil moderátor Petr Jančařík, který uvedl herečku, žijící v Itálii, Ullu Kesler a také českou legendu Gabrielu Vránovou, která si zahrála ve filmu Jak vytrhnout velrybě stoličku, v němž si zahrál i tanečník Harapes. Tyto dvě herecké dámy vystřídali s hity z muzikálu Starci na chmelu zpěvák Martin France a zpěvačka Leona Machálková, kteří si spolu zazpívali duet vůbec poprvé. Se skladbou Renesance se představil kytarový virtuos Lubomír Brabec a hned po něm vstoupila na scénu operní diva Dagmar Pecková s arií Habanera.

Fotogalerie: - Oslava sedmdesátin Vlastimila Harapese

Vlastimil Harapes s Hanou Zagorovou při oslavě svý...
Oslava sedmdesátin Vlastimila Harapese
Oslava sedmdesátin Vlastimila Harapese
Oslava sedmdesátin Vlastimila Harapese
Oslava sedmdesátin Vlastimila Harapese
Oslava sedmdesátin Vlastimila Harapese

Po opeře se představila ukázka z filmu Panna a netvor a objevila se slovenská herecká legenda Zdena Studenková se svou zdravicí a přivítala další kolegyně Hanu Talpovou, Veroniku Žilkovou a Marcelou Březinovou, které s Vlastimilem učí na Mezinárodní konzervatoři a zazpívaly v triu Hodně štěstí zdraví, a poté Březinová zapěla svůj a Svobodův nesmrtelný hit Hádej pouze za doprovodu piana a houslí. Následovala další ukázka z filmu Operace mé dcery, za který mu přišla popřát herečka Klára Trojanová-Pollertová, která zároveň uvedla taneční ukázku Kráska a zvíře tanečníků Kateřiny Hrstkové a Lukáše Bartůňka.

S gratulací přišla i jedna z jeho prvních tanečních partnerek Michaela Vítková, která prozradila, že byla do Vlastimila zamilována. Dorazila i Uršula Kluková, která si pro herce a tanečníka připravila vtipnou scénku, a už se celý program blížil do finále, kterému vévodila bývalá manželka pana Harapese Hana Zagorová se svým asi největším hitem Maluj zase obrázky. Celou show ukončila legendární dvojice divadla Semafor Jiří Suchý a Jitka Molavcová a na poslední song se k nim přidal i Vlastimil Harapes. Publikum bylo nadšené a třikrát vestoje vytleskalo taneční legendu na podium. Poté se hosté přesunuli do hotelu Jalta, kde v restauraci Como probíhala do ranních hodin afterparty.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nejvyšší kontrolní úřad: ICT v daňové agendě - nesoutěžní postupy či diskriminace u zakázek za 428 milionů

8:17 Nejvyšší kontrolní úřad: ICT v daňové agendě - nesoutěžní postupy či diskriminace u zakázek za 428 milionů

Nejvyšší kontrolní úřad se zaměřil na pořizování a využívání ICT pro podporu agendy daňového řízení …