PHC: PF Lék na štěstí v roce 2014 je skvělá digitální vizitka

06.01.2014 19:02 | Zprávy

Za PF roku považuje společnost Pears Health Cyber své letošní PF, které poprvé v historii elektronických přání firmy mělo i silný potenciál virálního šíření.

PHC: PF Lék na štěstí v roce 2014 je skvělá digitální vizitka
Foto: Pears Health Cyber
Popisek: Pears Health Cyber

Pro společnost zabývající se mj. digitálním marketingem jsou elektronická PF, která užívá od roku 2007, její každoroční vizitkou a překvapením pro klienty jak v České republice, tak v zahraničí. PF2014 s videoreceptem na lék štěstí si mezi vánočními a novoročními svátky pustilo více než 15 tisíc lidí a více než 1500 z nich vytvořilo nové přání a poslalo ho dál.

Společnost v úvodu svého PF oznámila, že Lékárna.cz konečně po deseti letech bádání objevila lék štěstí a posílá na něj recept. Po prokliku pak lékárnice na videu lék namíchala z ingrediencí, které individuálně vybral odesílatel PF ze seznamu předtočených videsekvencí. Každý, kdo PF dostal, ho mohl sdílet na Facebooku a také namíchat vlastní lék štěstí pro někoho ze svých blízkých a poslat mu ho. „Poprvé jsme nabídli možnost  upravit si a přeposlat PF dál, protože už loni o to měli naši partneři velký zájem. Péeefka jsou sice nositelem naší značky, ale podtrhují ji spíše atraktivním nápadem a netradičním zpracováním. Proto je lidé nevnímají jako reklamu, ale spíše jako milé a potěšující sdělení, které mohou a chtějí poslat dál. Často ještě dlouho na internetu žijí,“ konstatuje Vladimír Finsterle, majitel společnosti a zároveň šéf strategického marketingu, pod jehož vedením se letos PF rodilo. Jeho slova dokresluje skutečnost, že například PF2012 s receptem na hruškový punč si do dnešního dne na internetu pustí každou minutu asi dvacet lidí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Ukrajinští žáci ve školách

Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Jablonec zahřívá teplo již ze šesté kogenerační jednotky

19:34 ČEZ: Jablonec zahřívá teplo již ze šesté kogenerační jednotky

Teplo z nové kogenerační jednotky v Mechové ulici, která zároveň dodává do sítě elektřinu, už proudí…