Překlady z němčiny v profesionální kvalitě

30.01.2014 16:08

Němčina patří vedle angličtiny k nejpotřebnějším cizím jazykům v našich končinách. Hned po ruštině je se sto miliony rodilými mluvčími druhým nejrozšířenějším jazykem v Evropě. Je úředním jazykem nejenom našich německých a rakouských sousedů, ale také například ve Švýcarsku, v Belgii nebo v Itálii. Německy mluvící menšiny však najdeme také ve Francii, Dánsku aj. Němčina se tak v mnoha oblastech uplatňuje i v České republice, především v obchodu a managementu. Pokud tímto jazykem právě nevládnete, jistě oceníte kvalitní překlady z němčiny či do němčiny.

Překlady z němčiny v profesionální kvalitě
Foto: red
Popisek: Překlady z němčiny

Překlady z němčiny.cz – to jsou prvotřídní služby v profesionální kvalitě. Ať již potřebujete přeložit obchodní dokumenty, smlouvy nebo produktové informace, manuály, návody k obsluze, literární díla, odborné články, seminární práce nebo třeba osobní dopisy, na tyto služby se můžete vždy spolehnout. Specializací jsou přitom technické překlady. Samozřejmostí je překlad z němčiny i do němčiny, stejně tak vysoká úroveň textů. Žádné překlepy či přímo chyby – z neznalosti, nedbalosti nebo nepozornosti v profesionálních textech nenajdete. Naopak, spolu s kvalitou jistě oceníte i precizní provedení a rychlost. Pro záruku nejvyšší kvality přitom finální texty prochází několikanásobnou kontrolou. To vše navíc za velmi příjemné ceny.

Tým zkušených překladatelů, který najdete na webu Překlady z němčiny.cz, je k dispozici jednotlivcům, podnikatelům, menším firmám i korporacím či úřadům a jiným institucím. Ti všichni mohou vyžít profesionálních překladatelských služeb a přidat se k zástupu mnoha spokojených klientů z řad jednotlivců, institucí a podniků působících v nejrůznějších oblastech. Najdete mezi nimi i významné hráče ve svém oboru, jde například o automobilku Škoda auto a.s., TI Automotive group, také KH Maschinenbau, Prima nábytek, firmu Karl Klink, Kosogassinženýring, Czechlogistic, Vorwek, Kovostroj Bohemia, Signum, Mubea, Papírny Brno, TOKOZ aj.

http://www.preklady-z-nemciny.cz/

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Tisková zpráva

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zájem o cestování stále roste. Letiště Praha odbavilo v srpnu téměř 700 tisíc cestujících

10:04 Zájem o cestování stále roste. Letiště Praha odbavilo v srpnu téměř 700 tisíc cestujících

Pražským letištěm v srpnu prošlo bezmála 700 tisíc cestujících, což představuje nárůst o 102 procent…