Prezident HK ČR: Obnovitelné zdroje musíme řešit ihned, nikoliv 20 let jako církevní restituce

08.11.2012 14:40 | Zprávy

Nesystémové experimenty v oblasti financování obnovitelných zdrojů energie si Česká republika dovolit nemůže. V září průmyslová výroba meziročně klesla o 7,1 %. Evropská komise v nové prognóze očekává propad české ekonomiky o 1,3 %. Je třeba efektivních a pragmatických řešení, která nastartují průmyslovou výrobu, aby táhla výkon ekonomiky. Stát nesmí být brzdou ekonomického rozvoje.

Prezident HK ČR: Obnovitelné zdroje musíme řešit ihned, nikoliv 20 let jako církevní restituce
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Kužel, prezident Hospodářské komory České republiky

„My nemůžeme řešit obnovitelné zdroje energie 20 let tak, jako tomu bylo v případě církevních restitucí. Je potřeba tuto problematiku řešit ihned,“ tvrdí Petr Kužel, prezident Hospodářské komory České republiky (HK ČR).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: komora.cz

Nezávislost

Víte, co je smutné? Že podle mě nejsme vůbec nezávislý a podléháme tomu, co nám diktuje EU a někteří politici také podle mě až přehnaně vzhlíží k USA, někteří zas naopak k Ruska, ale těch už je naštěstí jen pár. Co vy na to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lesy ČR opět darují vánoční stromky dětským zdravotnickým a sociálním zařízením

22:03 Lesy ČR opět darují vánoční stromky dětským zdravotnickým a sociálním zařízením

I letos Lesy ČR darují a do Vánoc zdarma dovezou vánoční stromky.