Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
21
Prezident republiky Miloš Zeman jmenoval ve středu dne 24. května 2017 podle čl. 68 odst. 5 ústavního zákona č. 1/1993 Sb., Ústava České republiky, Ing. Ivana Pilného ministrem a pověřil jej řízením Ministerstva financí.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
To to pěkně začíná. Proč jste si toho na sebe nabral tolik, když to evidentně nezvládáte? A kdy už to rozseknete s tím Turkem? Nebylo by nejjednodušší, kdybyste místo něj nominovali prostě někoho jiného?
Uplynulých dvanáct měsíců se neslo ve znamení rozvoje i udržení spolehlivosti provozu české železnic…