Ředitel VZP zřídil krizový štáb

13.03.2020 19:39 | Zprávy

Na základě vyhlášení nouzového stavu Vládou České republiky zřídil k dnešnímu dni ředitel VZP Zdeněk Kabátek krizový štáb. Jeho cílem je zajistit maximální součinnost VZP při naplňování přijatých opatření, aby byla schopna dostát veškerým povinnostem vůči svým klientům a poskytovatelům zdravotní péče.

Ředitel VZP zřídil krizový štáb
Foto: VZP
Popisek: Všeobecná zdravotní pojišťovna

VZP bude postupně přijímat režimová opatření, jejichž cílem je omezovat rizika spojená se šířením koronaviru v České republice. Klienti VZP i poskytovatelé zdravotní péče budou o těchto opatřeních průběžně informováni prostřednictvím webové stránky http://www.vzp.cz a dalších standardně využívaných komunikačních kanálů.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Zastrojování platů

Na jaké částce by podle vás měly být platy politiků zastropovány nebo na co by měly být navázány? A řeší něco zmrazení platů, když dřív nebo později dojde k rozmrazení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Ostrava: Nesem Vám noviny... od šimpanzů

16:14 Zoo Ostrava: Nesem Vám noviny... od šimpanzů

Ostravská šimpanzí skupina obývající Pavilon evoluce se v letošním roce rozrostla o dva jedince, obě…