SPÚ vyhrál odvolací soud v kauze „Bečvářův velkostatek – ing. Činčera“

25.05.2017 17:15 | Zprávy

Státní pozemkový úřad (SPÚ) dnes vyhrál odvolací soud v zásadní kauze tzv. Bečvářova velkostatku, v níž jde o finančně velmi lukrativní pozemky na katastrech Hl. m. Prahy a ve středních Čechách. Tento konkrétní soudní spor se týkal pozemků ve Strašnicích. Odvolací Městský soud v Praze dal za pravdu argumentům SPÚ a potvrdil tak předchozí rozhodnutí Obvodního soudu pro Prahu 10.

SPÚ vyhrál odvolací soud v kauze „Bečvářův velkostatek – ing. Činčera“
Foto: SPÚ
Popisek: Státní pozemkový úřad

Státní pozemkový úřad se ve věci tzv. Bečvářova velkostatku opakovaně bránil proti nárokům na restituci velmi lukrativních pozemků ze strany Ing. Činčery, Emílie Bednářové a dalších. Podle rozhodnutí odvolacího soudu už nemají uvedené osoby žádné další nároky vůči státu a nebudou jim tak vydány žádné další pozemky.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Demostrace

Pane Hrabo, a co říkáte na to, že si ministr kultury nyní zve na kobereček umělce, co vystoupili na demonstraci? Nemyslíte, že to jsou komunistické praktiky, s kterými má sám ministr osobní zkušenost, když komunistům donášel?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ jako první v České republice spustil 1000. dobíjecí stojan pro elektromobily

16:26 ČEZ jako první v České republice spustil 1000. dobíjecí stojan pro elektromobily

Stojan číslo 1 000 dnes oficiálně spustila největší a nejvýkonnější síť stanic v České republice. Ju…