Sázavafest 2014 prodlužuje a uvolňuje zvýhodněný balíček vstupenek

22.11.2013 19:34 | Zprávy

Festival, který má tradici. Festival, který má stále co říct. Festival, který slibuje, že bude ještě více fresh. Sázavafest se již tradičně první srpnový víkend odehraje v magickém zámeckém lesoparku ve Světlé nad Sázavou, ve kterém minulý rok definitivně zakotvil. Právě uvolňujeme do předprodeje druhou vlnu vstupenek a také tradiční Vánoční balíček, oznamujeme prodloužení festivalu a představujeme první potvrzené umělce.

Sázavafest 2014 prodlužuje a uvolňuje zvýhodněný balíček vstupenek
Foto: Sázavafest 2014
Popisek: Sázavafest 2014

Sázavafest uvolňuje do prodeje další zvýhodněný limitovaný předprodej třídenních vstupenek. Od 23. listopadu 2013 do 31. ledna 2014 můžete koupit vstupenku za cenu 550 Kč, a to včetně poplatků prodejní sítě www.ticketportal.cz. Jako každý rok, nabízíme také letos speciální Vánoční balíček, a proto za nákup dvou vstupenek najednou zaplatíte 950,- Kč. Potěšte tedy už teď sebe nebo své nejbližší koupí lístků za zvýhodněnou cenu k Vánocům. Akce na nákup dvou vstupenek platí do 23. prosince 2013.

Organizátoři také oznamují, že původně předpokládaný dvoudenní rozsah festivalu se o den rozšiřuje.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Kde by šetřilo hnutí ANO?

Jak chcete snížit dluh ČR? Plánujete nějaké zvýšení daní? Protože vy často říkáte, co je špatně, ale už neříkáte, co byste dělali vy.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Úřad vlády: Vláda ČR odmítá unijní klimatický cíl 2040, je potřeba jej přehodnotit

16:08 Úřad vlády: Vláda ČR odmítá unijní klimatický cíl 2040, je potřeba jej přehodnotit

Vláda žádá přehodnocení klimatického cíle 2040, který v současné podobě považuje za příliš ambiciózn…