Skupina SYNOT se investorsky podílí na unikátním projektu Surf Areny!

29.01.2016 17:26

Skupina SYNOT se investorsky podílí na unikátním projektu v rámci celé střední Evropy. Jde o Surf Arenu Praha, která se veřejnosti otevře již zítra, tedy 30. 1. 2016.

Skupina SYNOT se investorsky podílí na unikátním projektu Surf Areny!
Foto: SYNOT
Popisek: Skupina SYNOT se investorsky podílí na unikátním projektu Surf Areny!

Veřejnost zde může navštívit nový interiérový surfařský simulátor (tzv. umělou vlnu) a vyzkoušet si pocit surfingu a bodyboardingu v srdci Evropy, bez moří a oceánu. Těmto novým sportovním možnostem se v posledních letech začínají věnovat lidé po celém světě. Nyní mají tuto možnost také v České republice.

„Originalita pražské Surf Areny spočívá v kombinaci sportu, zábavy a kultury – kromě sufování máme hudební klub s barem a  pódiem, kde budeme pořádat koncerty a kulturní akce. Chceme zde vytvořit atraktivní místo pro setkávání lidí. V této kombinaci jsme první na světě,“ uvedl Juraj Sonlajtner, autor projektu.

Surf Arena bude sdružovat děti i dospělé a kromě zábavy pro širokou veřejnost se stane také tréninkovým místem sportovců, kteří se následně mohou účastnit řady světových soutěží.

„Vždy jsem podporoval dobré nápady. Projekt pražské Surf Areny je jedním z nich. Navíc plně zapadá do strategie skupiny SYNOT, kterou je podpora cestovního ruchu a volnočasových aktivit v zemích, kde působíme. Věřím, že si Surf Arena velmi rychle najde své spokojené klienty od nás i ze zahraničí, kteří se sem budou rádi vracet,“ doplnil podnikatel a senátor Ivo Valenta.

Technicky je projekt založen na oběhu vodního proudu, kdy turbíny, poháněné elektrickou energií, vytvářejí konstantní vodní proud, pohybující se po vytvarovaném měkkém povrchu.

První návštěvníci nové otevřené Surf Areny se mají na co těšit. Exhibici zde již v sobotu, 30. 1. 2016 ve 12.30 předvedou úřadující mistři Evropy v indoor surfingu Tim van Dortmont z Holandska a mistr Evropy v indoor bodyboardingu, Sam Powell z Anglie.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: komerční tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Muzeum romské kultury: Návrat důstojnosti pietnímu místu v Letech

22:11 Muzeum romské kultury: Návrat důstojnosti pietnímu místu v Letech

Muzeum romské kultury, s.p.o. ve spolupráci s Romea o.p.s. pořádá v pátek 2. 3. 2018 od 13 hodin ve …