Sváteční čtrnáctistupňový ZUBR Maxxim je zpět

24.11.2013 16:40

Již od 2. prosince budou vybrané restaurace na Přerovsku, Olomoucku a Zlínsku čepovat vícestupňový pivní speciál ZUBR Maxxim. Pro letošní závěr roku je vyrobeno opět více piva (o cca 10 %) než v loňském roce, a to z důvodu velkého zájmu o tento exkluzivní pivní speciál. Kromě sudového piva bude ZUBR Maxxim k dostání také v lahvích, a to v balení multipack po 8 kusech.

Sváteční čtrnáctistupňový ZUBR Maxxim je zpět
Foto: Pivovar ZUBR
Popisek: Pivo ZUBR

Speciál ZUBR Maxxim se vyrábí v limitovaném množství, proto se těm, kdo dávají přednost točenému pivu, vyplatí neotálet s ochutnávkou přímo na vybraných výčepech. I letos se pivní fajnšmekři mohou těšit na dvě varianty tohoto slavnostního piva, a to nejen standardní filtrované pivo, ale i současně jeho nefiltrovanou variantu, charakteristickou mírným zákalem a plnou silnou chutí.

ZUBR Maxxim se připravuje klasickým způsobem za použití kvalitních českých surovin a pivovarských kvasnic. Při jeho výrobě se vychází ze staré receptury, díky které vyniká toto originální pivo typickým aroma, sytější barvou a vyšší hořkostí. „S jeho výrobou jsme začali již v létě, neboť proces zrání trvá celých 90 dní a my jsme chtěli ZUBR Maxxim nabídnout zákazníkům již na počátku adventu,“ říká Nataša Rousková, sládková pivovaru.

Sériová výroba tohoto originálního speciálu se zatím neplánuje, záměrem je naopak zachovat jeho exkluzivitu a nabízet ho pouze ke speciálním příležitostem. Letos, kromě Vánoc, to bylo ještě v červnu při hudebním festivalu Zubrfest 2013.

Pivovar ZUBR, a.s., tradiční český výrobce působící především na Moravě, je součástí holdingu PMS, společně s pivovary Holba a Litovel. V letošním roce značka ZUBR Gold získala ocenění Absolutní vítěz mezi všemi značkami na soutěži Zlatý pohár Pivex 2013 a obhájila tak ocenění z loňského roku.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

HK ČR: Odkládání investic firem by mohlo být pro ČR horší než tvrdý brexit

22:30 HK ČR: Odkládání investic firem by mohlo být pro ČR horší než tvrdý brexit

Pokud zvítězí zdravý rozum a nedojde k ohrožení mezinárodního obchodu z důvodu brexitu nebo obchodní…