TA ČR: Česko-korejský energetický workshop

12.04.2017 12:41 | Zprávy

Dne 29. března 2017 se v Technologické agentuře (TA ČR) uskutečnilo česko-korejské match-makingové setkání zaměřené na VaV spolupráci v energetice.

TA ČR: Česko-korejský energetický workshop
Foto: TA ČR
Popisek: Technologická agentura České republiky (TA ČR)

Akce byla pořádána ve spolupráci s korejskou agenturou Korea Institute of Energy Technology Evaluation and Planning (KETEP), která bude partnerskou institucí TA ČR v rámci 5. veřejné soutěže programu DELTA.

Setkání se zúčastnilo téměř 35 zástupkyň a zástupců českých a korejských podniků a výzkumných organizací. Setkání úvodními slovy zahájili člen předsednictva TA ČR pan Vladimír Kebo, pan Roman Pašek z agentury CzechInvest a paní Jana Hajzlerová z Česko-korejské společnosti. Po prezentacích možností financování projektů na obou stranách následovaly prezentace účastníků ve čtyřech tématických blocích: jaderná energetika, smartgrid, fotovoltaika a energetická účinnost.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Poradce

Dobrý den, nemyslíte, že je zvláštní, že je váš poradce prošetřován policí až poté, co vám skončil mandát premiéra? Na mě to teda působí dost nedůvěryhodně a vzbuzuje to ve mně pochybnosti o nezávislosti policie. Nebo máte nějaké vysvětlení?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Správa železnic: Budoucí tunel mezi Dejvicemi a Veleslavínem získal zelené razítko EIA

7:16 Správa železnic: Budoucí tunel mezi Dejvicemi a Veleslavínem získal zelené razítko EIA

Klíčová část projektu Praha – Letiště – Kladno se může posunout do další fáze příprav. Ministerstvo …