Technické vzdělávání pomáhá popularizovat i legendární stavebnice Merkur

01.11.2015 10:30 | Zprávy

Pilotní ročník soutěže týmů žáků, studentů a zástupců výrobních firem T-PROFI v regionech se uskutečnil v Českých Budějovicích.

Technické vzdělávání pomáhá popularizovat i legendární stavebnice Merkur
Foto: CzechInvest
Popisek: Technické vzdělávání pomáhá popularizovat i legendární stavebnice Merkur

Jak dát dohromady žáky a studenty s výrobními firmami a podpořit technické vzdělávání? Odpověď je jednoduchá, stačí čtyři stavebnice Merkur a jedna soutěž talentů T-PROFI.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Renáta Zajíčková byl položen dotaz

Zákaz mobilů ve školách

Znamená zákaz mobilů ve školách izolaci od technologií? Podle mě ne a souhlasím s vámi, že digitální gramotnost nebo jak to nazvat je třeba rozvíjet, ale je třeba řešit i socializaci dětí, kterou dnes nahrazují právě telefony, tablety apod. a to podle mě není dobře.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Jablonec zahřívá teplo již ze šesté kogenerační jednotky

19:34 ČEZ: Jablonec zahřívá teplo již ze šesté kogenerační jednotky

Teplo z nové kogenerační jednotky v Mechové ulici, která zároveň dodává do sítě elektřinu, už proudí…