ÚZSVM pomáhá zajistit prostory pro plánované Sčítání lidu

08.11.2018 18:53

Českobudějovická regionální dislokační komise zahájila schvalování dislokací zaměstnanců Českého statistického úřadu pro potřeby Sčítání lidu, domů a bytů.

ÚZSVM pomáhá zajistit prostory pro plánované Sčítání lidu
Foto: ÚZSVM
Popisek: Logo Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM)

Na Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Českých Budějovicích se obrátil Český statistický úřad s žádostí o vyhledání volných kancelářských prostor za účelem plánovaného Sčítání lidu, domů a bytů České republiky. Díky vynikající spolupráci členů Regionální dislokační komise v Českých Budějovicích se podařilo v krátké době vytipovat vhodné kanceláře.

Prostory zaměstnancům ČSÚ pro výkon sčítání poskytne pracoviště ÚZSVM v Táboře. V městech Písek a Český Krumlov byly ČSÚ nabídnuty a schváleny k užívání kanceláře v administrativních budovách Generálního finančního ředitelství. Podařilo se tak zajistit dislokaci šesti zaměstnanců ČSÚ k bezúplatnému užívání ve státních budovách o celkové kancelářské ploše 64 m2. V součinnosti s Úřadem práce a Ministerstvem zemědělství budou dislokační komisi předloženy ke schválení další dislokační záměry ve věci akce sčítání. Všechny nové kanceláře ve státních objektech jsou v evidenci Centrálního registru administrativních budov.

Populační census v České republice probíhá každých deset let. Historicky první sčítání obyvatelstva na českém území se konalo v roce 1869. To poslední z nich se uskutečnilo v roce 2011.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

ÚZSVM pravomocně uhájil 24 milionů korun

22:02 ÚZSVM pravomocně uhájil 24 milionů korun

Žalobce se domáhal u Obvodního soudu pro Prahu 2 po Ministerstvu spravedlnosti zaplacení 24 milionů …