„Modernizace a rozšíření provozů oddělení hematologie a transfuziologie a rovněž pracoviště hemodialýzy interního oddělení v pelhřimovské nemocnici je velkým plusem nejen pro pacienty, ale zároveň i pro zaměstnance. Ti navíc modernizací získali kvalitní pracovní zázemí,“ řekl starosta Pelhřimova, který zároveň s hejtmanem Kraje Vysočina MUDr. Jiřím Běhounkem či s ředitelem Nemocnice Pelhřimov Ing. Janem Mlčákem, MBA přestřihl pásku u nového pavilonu.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku

