VZP bude platit příští rok více za veškerou péči o své klienty

24.11.2013 20:40 | Zprávy
autor: VZP

VZP bude platit v příštím roce ve všech segmentech zdravotní péče za své klienty více peněz, než kolik platí v roce 2013. Vyplývá to z prvních zpřesněných modelací dopadů úhradové vyhlášky pro rok 2014, na základě které je zpracován návrh zdravotně pojistného plánu pojišťovny.

VZP bude platit příští rok více za veškerou péči o své klienty
Foto: Hans Štembera
Popisek: Všeobecná zdravotní pojišťovna

Návrh úhradové vyhlášky představilo minulý týden ministerstvo zdravotnictví. Vycházelo přitom ze snahy o stabilizaci celého zdravotního systému. Úhradová vyhláška by proto tentokrát měla být závazná i pro ostatní zdravotní pojišťovny, aby i ony platily příští rok zdravotnickým zařízením za své klienty více než v roce 2013.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Petr Bendl byl položen dotaz

Zpřísnění trestů za týrání zvířat

Jsem pro zpřísnění trestů, ALE nemyslíte, že hlavní problém je v tom, že soudy přísné tresty neudělují? A vůbec, že policie týrání neřeší příliš intenzivně, a taky, že má malé pravomoci?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČEZ: Nové fyzikální naděje čeká další výzva v soutěži Vím proč

11:54 ČEZ: Nové fyzikální naděje čeká další výzva v soutěži Vím proč

Dvanáctý ročník celostátní soutěže „Vím proč“ pro žáky základních a středních škol odstartoval.