Vláda: Premiér Babiš se v Bratislavě zúčastní summitu skupiny Přátel koheze

28.11.2018 16:57 | Zprávy

Předseda vlády Andrej Babiš bude ve čtvrtek 29. listopadu 2019 jednat v Bratislavě na summitu členských států skupiny Přátel koheze.

Vláda:  Premiér Babiš se v Bratislavě zúčastní summitu skupiny Přátel koheze
Foto: Hans Štembera
Popisek: Před Úřadem vlády

Summit se uskuteční z iniciativy předsedy vlády Slovenské republiky Petera Pellegriniho a zúčastní se ho 15 členských států EU, a to především kohezní země a státy jižního křídla EU.

Hlavním tématem summitu bude víceletý finanční rámec EU. Lídři států by při té příležitosti měli přijmout společné prohlášení. Český premiér bude na jednání prosazovat dostatečné financování kohezní politiky jako klíčového investičního nástroje na posilování konvergence v EU.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Ing. et Ing. Miloš Nový byl položen dotaz

Migranti

Kde berete tu jistotu, že migranti, kteří nám budou přiděleni pro nás nebudou hrozbou, že to tu pak nebude třeba jako v Německu nebo ve Francii? Vždyť my si vůbec nebudeme moc vybrat, koho zde chceme

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Celní správa: Celníci z plzeňského celního úřadu zadrželi padělky za miliony

22:31 Celní správa: Celníci z plzeňského celního úřadu zadrželi padělky za miliony

Na přelomu července a srpna se celníci z plzeňského celního úřadu zapojili do regionální kontrolní a…