Werichova vila: Ostrov Kampa se pomalu začíná probouzet ze zimního spánku

29.02.2020 16:11 | Zprávy

Přichází období nových začátků a dlouhých dní, ve vzduchu je cítit jaro, které měli Jan Werich i Vladimír Holan velmi rádi. A Vy se můžete ve Werichově vile těšit na mnoho zajímavých událostí.

Werichova vila: Ostrov Kampa se pomalu začíná probouzet ze zimního spánku
Foto: Facebook Werichovy vily
Popisek: Werichova vila

Kromě stálé expozice ve sklepení a prvním patře vily věnované Janu Werichovi, jeho době, tvorbě a současníkům, Osvobozenému divadlu či Vladimíru Holanovi, naleznete ve Werichově vile i různorodý kulturní program.

První březnové dny nás čeká repríza lednového vyprodaného koncertu swingové formace Modrá Synkopa, a hned dvakrát po sobě uvedeme úspěšnou divadelní inscenaci Margaritě s Ljubou Krbovou v hlavní a jediné roli.

Tradičně uslyšíte slovo v mnoha podobách - v rámci cyklu pravidelných čtení PEN klubu, humorný oblíbený Stand-Up pánů Čermáka se Staňkem a také povídání s mnoha hosty v rámci Werichovského potkávání s tituly Čeština je jazyk vtipný a Sranda není sprosté slovo. Dalším ze stálic programu bude také nedělní uvedení dokumentárního divadla Tanky na plovárně.

Před příchodem jara pokřtíme dvě knihy, pro nadšené posluchače vinylových desek publikaci 100+1 etiketa a pro malé čtenáře veselou trilogii POP-PAP Povídaček.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zoo Ostrava: V Senegalu začal pravidelný monitoring nejohroženější antilopy světa

7:33 Zoo Ostrava: V Senegalu začal pravidelný monitoring nejohroženější antilopy světa

Před pár dny se do afrického Senegalu vydal tým z organizace Antelope Conservation, jejímž členem je…