Zemní plyn od RWE zlevňuje o více než 10 procent

03.04.2013 9:44

RWE přichází s dobrou zprávou pro 1,6 miliónu domácností, kterým dodává zemní plyn.

Zemní plyn od RWE zlevňuje o více než 10 procent
Foto: red
Popisek: RWE

 

Jako první ze všech obchodníků na trhu s energií se rozhodla výrazně zlevnit. Současně nabízí speciální prémii všem, kteří platí své účty včas, anebo zvláštní bonusy těm, jež uzavřou smlouvu s dvouletou fixací. Majitelé rodinných domů vytápěných zemním plynem od RWE mohou díky tomu letos ušetřit přes 5500 Kč, ve dvouletém horizontu více než 11 tisíc korun.
 
„Cenově jsme se nyní dostali pod úroveň nabídek většiny obchodníků. Děláme vše pro to, abychom měli dlouhodobě stabilní a příznivé ceny zemního plynu,“ uvedl Tomáš Varcop, obchodní ředitel a člen představenstva RWE Česká republika.
 
Jako největší dodavatel na tuzemském trhu si chce RWE lákavými cenami zákazníky nejen udržet, ale i získat nové. Energetická skupina proto kromě slevy v průměru o více než 10 procent z ceny zemního plynu jako komodity přichází také s několika novinkami.
 
První z nich je speciální prémie v hodnotě až 3000 Kč. Její přesná výše se bude odvíjet od velikosti odběru a je myšlena jako poděkování všem zákazníkům, kteří řádně a včas platí svoje účty za zemní plyn. „Dáváme tak veřejnosti jednoznačně najevo, že být u RWE se vyplatí,“ doplnil Varcop.
 
Navíc podobně jako v případě bank a termínovaných účtů další zvýhodnění získají ti, kteří se rozhodnou uzavřít s RWE smlouvu na dodávky zemního plynu po dobu příštích dvou let. Vyplacení okamžitého bonusu až ve výši 3500 Kč je spojeno s novým tarifem RWE plyn Optimal, který v průběhu příštích dvou let garantuje jistotu dvojího snížení cen. Kombinace slevy a prémie nebo bonusu staví RWE do pozice jednoho z nejvýhodnějších dodavatelů zemního plynu pro příští topnou sezonu.
 
„Počítáme s tím, že celkem zákazníkům vyplatíme na prémiích a bonusech řádově stovky milionů korun. Chceme si zákazníky udržet, a proto jsme se rozhodli pro tak razantní slevy. Snížení cen nemá žádnou spojitost s probíhající arbitráží se společností Gazprom Export, vzhledem k tomu, že její výsledek ještě neznáme,“ uzavřel Varcop.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tisková zpráva

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Janáčkova opera Výlety páně Broučkovy se vrací na místo své světové premiéry - do Národního divadla v Praze

17:52 Janáčkova opera Výlety páně Broučkovy se vrací na místo své světové premiéry - do Národního divadla v Praze

Národní divadlo připravilo na 22. a 25. března premiéru opery Leoše Janáčka Výlety páně Broučkovy v …