Zlín: Cross bude pokračovat v modernizaci zlínských křižovatek a přechodů i na podzim

01.11.2025 7:33 | Tisková zpráva
autor: PV

Akciová společnost Cross Zlín pokračuje v kompletní obnově a modernizaci světelných křižovatek ve městě. Letos v červnu zahájené práce v rámci projektu Inovace v rozvoji řízení dopravy s využitím prvků C2X ve statutárním městě Zlíně potrvají i v následujících týdnech. Ve středu 29. října začaly stavební práce na křižovatce tř. Tomáše Bati × Díly I. Na začátku listopadu se bude modernizovat také křižovatka v Malenovicích – tř. 3. května × Mlýnská a tř. 3. května × Šrámkova.

Zlín: Cross bude pokračovat v modernizaci zlínských křižovatek a přechodů i na podzim
Foto: zlin.eu
Popisek: Zlín, ilustrační foto.

V první polovině listopadu budou práce pokračovat na přechodu pro chodce na ulici Okružní pod Poštou Zlín 5 a na křižovatce tř. 3. května × veřejně účelová komunikace k ZPS v Malenovicích. Na začátku nového roku navážou úpravy křižovatky tř. 3. května × výjezd Makro (ul. Bartošova) v Malenovicích a tř. Tomáše Bati × Potoky. Zbývající křižovatky budou modernizovány v průběhu roku 2026.

Společnost Cross žádá motoristy o zvýšenou pozornost a respektování přechodné úpravy provozu.  Stavební práce budou probíhat po dobu 6 - 8 týdnů. Stavebník upozorňuje, že termín realizace stavebních prací se může operativně upravit v závislosti na vývoji počasí či jiných nepředvídatelných okolnostech. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Budete posilovat naši obranu?

Jak? Co jsem pochopil, navrhujete snížení výdajů na obranu. Není to nebezpečné? A co říkáte na to, že vás za snížení kritizuje USA? Může to mít nějaký negativní dopad třeba na naše členství v NATO nebo si z toho neděláte těžkou hlavu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Do Zoo Zlín dorazily dvě lvice, které stát zabavil soukromému chovateli

20:16 Do Zoo Zlín dorazily dvě lvice, které stát zabavil soukromému chovateli

Zoo Zlín ve středu 18. března přijala dvě samice lvů, které byly zabaveny ze soukromého chovu. Důvod…