Masivní ohlupování lidí. Bububu, přijdou Rusové. Evropa směřuje k úplnému kolapsu a kvůli uprchlíkům budeme cizinci ve své zemi, říká Okamurův poslanec

11. 6. 2015 11:30

ROZHOVOR Poslanec Radim Fiala, který odešel z hnutí Úsvit, říká, že v Evropě probíhá všeobecný kolaps. Brusel nám prý říká: „Vzdejte se svobody, přijměte regulace, předejte kompetence, zavrhněte tradiční hodnoty, uvítejte islámské imigranty a proměňte svoji zemi v multikulturní administrativní jednotku evropského superstátu. Není prý jiné cesty, nebo ‚bububu přijdou Rusové‘“. Dle Fialy jde o masivní ohlupování lidí, ze kterých se dělají ovce.

Masivní ohlupování lidí. Bububu, přijdou Rusové. Evropa směřuje k úplnému kolapsu a kvůli uprchlíkům budeme cizinci ve své zemi, říká Okamurův poslanec
Foto: Hans Štembera
Popisek: Poslanec Radim Fiala

Nesouhlasíte, pokud jde o Rusko a Ukrajinu? Přečtěte si původní materiály ParlamentníchListů.cz přinášející názory Magdy Vášáryové, Pavla Svobody (ze 7.6.) + (19.5)Adama Michnika, Marka Ženíška (z 2.6.) + (z 8.5.) + (z  27.2.) + (z 12.2.) + (z 26.1.) ( , Jana Kasla, Tomáše Pojara (z 25.5) + (z 29.4.), Antona Litvina, Alexandra Tomského, Alexandra Vondry (ze 17.5.), Tomáše Klvani (z 18.5.) + (z 20.3.)+ (z 12.3.), Lenky Víchové (z 16.5.), rektora Libora Grubhoffera, Miroslava Kalouska (z 12.5.) + (z 11.3.) + (ze 17.2.) + ( z 6.1.) (+ z 3. 12 + z 2.10.), Džamily Stehlíkové, Michaela Kocába (z 13.5.) + (z 25.4.)(z 25.2.) (z 3.12.) (+ z 8. 11.),  Karla Schwarzenberga (z 5.5.) + (z 24.3.)(ze 14.2.) +(z 30.1.), (z 3.10.) + (ze 14.8.), Daniela Kroupy, senátora Zdeňka Papouška (z 8.5.) + (20.4.)Marka Bendy, polské velvyslankyně Grazyny Bernatowicz, Jiřího Menzela, Daniela Korteho, Rudolfa Baránka, Libora Roučka, Michaela Romancova (z 20.4.) + (ze 7.1.) (+ z 20.8.),  Zdeny Mašínové (z 15.4.) + (z 27.3.) ,  Jiřího Zlatušky (z 18.4.) + (z 8.4.)(+ z 21.2.) , Miroslavy Němcové (z 15.4.) + (z 26.3.), Jaroslava Hutky (z 18.4.) + (ze 31.3.) Alexeje Kelina, Martina C. Putny, Pavla Teličky, Jany Černochové (z 11.4.), Jana Bartoška (z 12.4.) , Vladimíra Hučína, Romana Jocha (ze 7.4.) (ze 4.3.) + (ze 14.1.)  (+ 8.12. + 11. 9  +ze 7. 8.),  Mariusze Jurosze, Karla Hvížďaly, Václava Vydry, Milana Uhdeho, Pavla Šafra (z 30.3.)+ (z 21.3.), Pavlíny Filipovské, gen. Jiřího Šedivého, Ivana Langera, Františka Gábora, Jana Šinágla (z 22.3.), německého velvyslance , Luďka Niedermayera (z 20.3.), Martina Bursíka (ze 17.3.) (+z 4.2.) + (z 2.12.) (+ z 6.10.z 6. 8. a z 23. 6.), Karla Svobody (z 16.3.) (+ z 28.1), Františka Laudáta, Grigorije Paska (ze 3.3.) +(+ 19.11.) (+21. 10.), Daniela Hermana, Alexandra Tolčinského (z 23.2.) + (z 13.2.), Heleny Ilnerové, Petra Fialy (z 22.2) + (4.9.)Štefana Füleho, Martina Jana Stránského, gruzínského velvyslance Zaala Gogsadzeho, Jefima Fištejna (z 12.2.)  (+z 11.12) , Jana ZahradilaJakuba Jandy, Barbory Tachecí, Ivana Gabala (+ 21.11.), Josefa Mlejnka, Bohumila Doležala (z 25.1.) (+z 15.1.) + (z 27.8.) Libora Dvořáka, Jiřího Grygara, Zdeňka Bárty,Tomáše PeszyńskéhoMartina Balcara, Jiřiny Šiklové (ze 14.12.) (+ 22.7.) ,  Petra Pitharta, Bohdana ZilynskéhoStanislava Chernilevského, Andreje ZubovaKarla Janečka, Jana Urbana, Maji Lutaj či Františka Janoucha

Ještě před půl rokem jste byl předsedou poslaneckého klubu Hnutí Úsvit, teď jste nezařazeným poslancem a snad jediným, kdo zůstal po boku Tomia Okamury. Jaký je to pocit? Nelitujete toho rozhodnutí?

Není čeho litovat. Šlo o logické a jasné rozhodnutí. Bylo to správné lidsky i politicky. Tomio Okamura je nositelem programu, za který jsem kandidoval, a to se neprodává za funkce.

Myslíte si, že vaše nové hnutí Svoboda a přímá demokracie má šanci? Takových nových hnutí a stran už tu bylo...

Máme neuvěřitelně silný ohlas lidí. Tisíce lidí pozitivně reagují na náš záměr a program. Jsou znechuceni stavem demokracie, volebními sliby partají a hlavně nesouhlasí se vznikem evropského superstátu. Lidé začínají správně cítit, že jde o budoucnost jejich i celého národa a státu, který budovali naši předkové. Chceme vytvořit národní hnutí s širokou členskou základnou a společně s lidmi prosadit změny. Změny, které zvýší odpovědnost politiků před voliči. Takoví politici musí začít hájit zájmy českého státu a jeho občanů. Přímá demokracie umožní voličům tvrdě trestat politiky za neplnění programu.

V květnu vás na půdu Poslanecké sněmovny přijela podpořit podle některých i kontroverzní francouzská politička Marine Le Penová. Nebojíte se, že se v očích veřejnosti stanete radikály?

My jsme radikální a musíme být. Jestli nepřesvědčíme lidi o našem programu, tak naše vnoučata už budou žít v jiné zemi. Budou součástí totalitního superstátu a cizinci ve vlastní zemi. Odpor k tomuto vývoji je dnes věc, která začíná spojovat národy Evropy. Nepotřebují nikým nevolené mocenské struktury byrokratů. Potřebují svobodu řešit si svoje věci. Zde nebyl a nebude nějaký euronárod. My nepotřebujeme přerozdělování dotací s EU. My potřebujeme nechat peníze lidem a podpořit širokou střední třídu lidí, která je tahounem státu.

Svou sněmovní konferenci s Le Penovouo jste nazvali „Mír a prosperita v Evropě po Evropské unii“. Opravdu si umíte představit takový kolaps EU, po kterém by v České republice ještě zůstal kamen na kameni?

Já si nic nepředstavuji, ten kolaps probíhá. Kolaps ekonomický, politický, demografický a především hodnotový. Model rozvoje na dluh je na konci a čeká nás vystřízlivění. Ještě probíhá masivní mediální manipulace a lidé jsou přesvědčováni, že není jiná alternativa. Je to stejné, jako jim kdysi tvrdili, že není jiné cesty, než budovat reálný socialismus. Odmítání alternativ vývoje a strašení lidí je první známka totalitarismu. Vzdejte se svobody, přijměte regulace, předejte kompetence, zavrhněte tradiční hodnoty, uvítejte islámské imigranty a proměňte svoji zemi v multikulturní administrativní jednotku evropského superstátu. Není prý jiné cesty, nebo „bububu přijdou Rusové“. Je to masivní ohlupování lidí, ze kterých se dělají ovce.

Takže podporujete celkové vystoupení z EU?

Budoucnost Evropy je ve spolupráci svrchovaných národních států, které budou předávat a vytvářet společné kompetence pouze tam, kde to bude výhodné pro jejich zájmy. Stávající způsob fungování Evropské unie znamená z dlouhodobého hlediska likvidaci České republiky jako národního a svrchovaného státu. Je mojí povinnosti, vyplývající ze slibu poslance, proti tomuto vystoupit. Česká republika musí společně s ostatními státy Evropy najít jinou formu spolupráce. Pokud to nedokážeme, jednoho dne se probudíme v totalitním superstátu, proti kterému je Orwellova kniha nevinné říkadlo.

V dubnu o vašem tvrdém protievropském projevu na istanbulské konferenci psala turecká média, v květnu jste si na Facebook dál fotografii, jak s Tomiem Okamurou kladete k památníku padlých rudoarmějců věnec ve tvaru rudé hvězdy, jak na tuto vaši přízeň směrem k východu reaguji vaši kolegové a známí z ostatních parlamentních stran? Bavíte se o tom například s Karlem Schwarzenbergem a Markem Ženíškem, kterým Rusové zakázali vstup na své území?

Ten projev zpochybňoval řízení míru ve světě z jednoho mocenského centra. Svět i Evropa potřebují dialog národů a národních států. Ten dialog musí mířit všemi směry a to i směrem na východ. Rusko, Čína a Indie jsou státy, se kterými musíme mluvit a obchodovat. Používat konfrontační politiku je v těchto případech hloupé. Tyto země nás neohrožují. Ohrožuje nás radikální islám, který již pronikl do Evropy.

A ten pěticípý věnec je vojenským symbolem. Bylo to znamení na tancích, které nám zachránily biologickou podstatu našeho národa. Přečtěte si nacisty plánované konečné řešení ,,české otázky“ a ten, kdo chce, ten tento projev úcty pak pochopí. Opakuji, ten kdo chce. Vámi uvedení kolegové to bohužel nejsou.

Jak se stavíte ke kvótám na imigranty?

Kvóty na imigranty, kteří budou přidělování z jiných zemí EU do České republiky, považuji za zásadní útok na suverenitu České republiky. Je to ohrožení našich existenčních bezpečnostních zájmů, a pokud tato věc bude schválená, je to důvod k vystoupení z Evropské unie. Pokud by vláda takto nereagovala, zrazuje nejzákladnější zájmy českého státu.Sociolog Petr Hampl navrhl v krajním případě lodě s nelegálními imigranty potápět a v krajním případě na ilegální imigranty střílet. Co si o tom myslíte?

Čím dřív přejdeme k razantnímu řešení, to znamená důsledné kontrole těch míst, odkud imigranti vyplouvají a přijíždí, tím spíše se vyhneme krajnímu řešení, o kterém mluví kolega Hampl. Ke střelbě a násilí nás přivedou multikulturní pomatenci. Svým falešným humanismem postupně v Evropě vytvoří nezvladatelnou situaci.

Marine Le Penová požaduje vystoupení ze Schengenu a obnovení kontroly hranic. Podporujete to?

Podporuji právo každé země a tedy i právo Francie přijmout taková opatření na obranu svých národních zájmů, která ona země považuje za správné.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Lukáš Petřík

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Drahoš své skutečné názory skrývá, a lidé to poznají, odhaluje zkušený bezpečnostní analytik. Babiš podle něj vládu složí, lidovci i ČSSD pokorně přijdou

14:48 Drahoš své skutečné názory skrývá, a lidé to poznají, odhaluje zkušený bezpečnostní analytik. Babiš podle něj vládu složí, lidovci i ČSSD pokorně přijdou

ROZHOVOR Andrej Babiš sestaví ve druhém kole většinovou vládu, která získá důvěru. Do smyčky strčí h…