Migranti
Kde berete tu jistotu, že migranti, kteří nám budou přiděleni pro nás nebudou hrozbou, že to tu pak nebude třeba jako v Německu nebo ve Francii? Vždyť my si vůbec nebudeme moc vybrat, koho zde chceme
Kde berete tu jistotu, že migranti, kteří nám budou přiděleni pro nás nebudou hrozbou, že to tu pak nebude třeba jako v Německu nebo ve Francii? Vždyť my si vůbec nebudeme moc vybrat, koho zde chceme
Komentář na facebookovém profilu k struktuře státní správy
Komentář na facebookovém profilu k významu oslav 28. října
Úvaha na facebookovém profilu k výročí vzniku samostatného Československa
Projev prezidenta republiky při udílení státních vyznamenání
Povinnost ministrů a náměstků prokazovat se čistým lustračním osvědčením, prodloužení kontrol na hranicích se Slovenskem do 12. prosince 2022 a navýšení ubytovacího příspěvku těm, kteří ubytovávají Ukrajince prchající před válkou.
Prohlášení k výsledku komunálních a senátních voleb 2022
Komentář na facebookovém profilu k nelogickému vládnímu hledání zdrojů příjmů do státního rozpočtu
Projev Ivana Davida 28. 10. 2022, Míčovna Pražského hradu
Komentář na facebookovém profilu k řešení válečného konfliktu na Ukrajině
Předseda vlády Petr Fiala se v pátek 28. října zúčastnil v Národním památníku na Vítkově oslav 104. výročí vzniku samostatného československého státu.
Kdo může diplomaticky ukončit válku na Ukrajině?
Komentář na facebookovém profilu k stíhání verbálních trestných činů
Komentář na facebookovém profilu k dalšímu vývoji kauzy transformace jihomoravského krajského zdravotnictví
Komentář na facebookovém profilu k politické korektnosti a neúctě k vlastenectví
Vznik novodobého československého státu - a jeho následné udržení v příslušné podobě a hranicích - nebylo dílem náhody a shody dějinných okolností, ani pouhým darem velmocí, který nám spadl do klína.
Projev prezidenta republiky při jmenování nových generálů
Komentář na facebookovém profilu k nelogickým rozhodnutím Evropského parlamentu
Vláda schválila novelu stavebního zákona a posílá ji do sněmovny. Hnutí Starostové a nezávislí vítá skutečnost, že po měsících vyjednávání a diskusí, především se zástupci samospráv, se podařilo zachovat v této novele kompletní síť stavebních úřadů.
Informace na facebookovém profilu k řešení případného nárůstu epidemie koronaviru