Předseda ČSNS 2005 Karel Janko se v ranním vysílání České televize tvrdě opřel do poslance Jiřího Paroubka (ČSSD). Ve vlastní straně se prý Paroubek zdiskreditoval, tak se snaží prosadit jinde. Straně ČSNS 2005 prý vnucuje i nový program.
SLEDUJEME téma: Paroubkova nová strana
„Přinesl program, který není naším programem a zkoušel ho vnutit. My máme program na svých stránkách, prošli jsme volbami. Ten program, který se nám snaží vnutit, není programem národně socialistické strany," zdůrazňuje Janko.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Článek obsahuje štítky
ČSSD , odstoupení , Paroubek , ČSNS 2005 , Paroubkova nová strana
autor: mp
Pokorná Jermanová (ANO): Emisní povolenky schválila Fialova vláda a teď proti tomu falešně bojuje
A kdo schválil a podepsal Green Deal? A co jste udělali pro jeho zrušení, jak jste slibovali? Podle mě jste jak jeden za 18 a druhý bez dvou za 20
Další články z rubriky

7:33 Vězeňská služba: Dokumentární projekt Ve službě: Za mřížemi II
Přesně před rokem se na obrazovkách TV Prima objevil nový dokumentární projekt Ve službě: Za mřížemi…
- 20:16 FNUSA: Šetrnější přístup k léčbě parodontitidy přináší méně komplikací
- 16:14 ČEZ: Nárůst počtu dobíjení přes 50 %
- 11:14 Finanční správa se soustředí na stovky milionů nepřiznaných tržeb e-shopů
- 7:33 ČSÚ: Meziroční růst cen potravin opět zrychlil
- 22:42 Česká pošta: Zpráva o udržitelném rozvoji za rok 2024