„Alláhu akbar! Zabiju tě!“ řval muž v Paříži. A řádil s nožem

13.05.2018 7:34 | Zprávy
autor: mp

Paříží otřásl další teroristický útok. Zemřel při něm jeden člověk. Útočníka policie zastřelila.

„Alláhu akbar! Zabiju tě!“ řval muž v Paříži. A řádil s nožem
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Francie, o to tu jde

Podle agentury Reuters řádil v sobotu v centru Paříže muž s nožem. Zranil několik lidí. Podle agentury sedm. Jednoho člověka bohužel usmrtil. Řval při tom Alláhu akbar neboli v arabštině Bůh je veliký.

Přivolaní policisté byli na místě do pěti minut a vyzvali útočníka, aby se vzdal. Ten však strážce zákona neuposlechl. Místo toho se vrhl k jednomu z policistů a křičel na něj: „zabiju tě, zabiju tě.“ Byl zastřelen.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Veronika Vrecionová byl položen dotaz

A co jste pro zlevnění potravin udělali vy?

Myslím ODS, kterou hájíte, a která byly nejsilnější stranou v předchozí vládě, kdy cena potravin rostla ze všeho nejvíc? Vy teď říkáte, co je špatně, co se má udělat, ale proč jste to teda neudělali?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Drzost.“ Z Prahy tečou miliardy. A stopy vedou k Sorosovi

15:35 „Drzost.“ Z Prahy tečou miliardy. A stopy vedou k Sorosovi

Tichá kancelář v Praze, miliardy korun ze zahraničí a síť médií napříč střední Evropou. Tak funguje …