„Babišovy šmeliny.“ Bartoš s Rakušanem natočili video, které se v ANO líbit nebude

29.08.2021 18:08 | Ze sítí
autor: mp

Kandidát na premiéra Ivan Bartoš (Piráti) a předseda STAN Vít Rakušan jeli takhle jednoho dne vlakem. A jak už to tak bývá, hledali, čím se na delší cestě v kupé zabavit. A prý našli jednu speciální věc. Natočili o ní video, ve kterém dostával Andrej Babiš jednu ránu za druhou. Ušetřen nezůstali ani Martin Stropnický, Petr Arenberger a „Falťas“.

 „Babišovy šmeliny.“ Bartoš s Rakušanem natočili video, které se v ANO líbit nebude
Foto: Repro Facebook
Popisek: Ivan Bartoš a Vít Rakušan v předvolební kampani v Kadani

„To si tak s Ivanem jedeme vlakem a znáte to, hledáme, jak se zabavit. A našli jsme jednu speciální věc. Takový videjko na YouTube. Trvá minutu, víc vám nesebereme, ale fakt stojí za to,“ zahlásil na videu kolujícím po sociálních sítích Rakušan.

Přišel střih a místo Rakušana s Bartošem vedle sebe ve vlaku sedí Andrej Babiš a dnešní velvyslanec v Izraeli Martin Stropnický. Píše se rok 2013, pánové sedí v kupé a Stropnický mudruje nad programem ANO.

„Tak ty teze. Chci, aby náš stát začali řídit zkušení, slušní a zodpovědní lidé,“ čte z papírů Babišovi Stropnický.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

Katerina​ Demetrashvili byl položen dotaz

Myslíte, že NATO skončí?

Myslíte, že může fungovat bez USA? A kdyby skončilo, nemyslíte, že to vyvolá třetí světovou válku, protože už řada zemí včetně nás nebude mít ochranu, čehož určitě bude chtít třeba Putin využít? A máme vůbec na to, se případně ubránit bez NATO?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„To se mi nelíbí.“ Babiš přitlačil pumpaře. Tvrdě

17:50 „To se mi nelíbí.“ Babiš přitlačil pumpaře. Tvrdě

Premiér Andrej Babiš se ozval občanům z dovolené a ubezpečil je, že stále naplno pracuje. Zároveň vz…