,,Bartoš vyjel jak had. Ten ksicht!" Kamery Primy jinde, ale svědek viděl moc dobře

04.10.2021 11:28 | Ze sítí

Na CNN Prima News to v neděli večer vřelo. Před kamerami se utkali čtyři kandidáti na premiéra – Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (ODS), Ivan Bartoš (Piráti) – a Tomio Okamura (SPD). Ačkoli posledně jmenovaný téměř nemá šanci stát se premiérem, podle lídra SPD v Praze Josefa Nerušila odvedl nejlepší výkon. A prozradil, jak se po ústupu ze scény tvářil Ivan Bartoš. Prý to stálo za to.

,,Bartoš vyjel jak had. Ten ksicht!" Kamery Primy jinde, ale svědek viděl moc dobře
Foto: Repro CNN Prima NEWS
Popisek: Ivan Bartoš skončil v debatě TV Prima

Anketa

Přesvědčujete své okolí o tom, koho má a nemá volit?

72%
hlasovalo: 26236 lidí

Ve studiu CNN Prima News se v neděli večer dalo napětí takřka krájet. Proti sobě stanuli tři kandidáti na premiéra – Andrej Babiš (ANO), Petr Fiala (ODS), Ivan Bartoš (Piráti) – a čtvrtý Tomio Okamura, jenž má jako poslední s hnutím SPD v zásadě stoprocentní jistotu, že se do Sněmovny dostane.

Ostatní strany, jako jsou komunisté, ČSSD, Přísaha či Trikolóra, podle předvolebních průzkumů balancují na hranici pětiprocentního vstupu do Sněmovny.

Kandidát SPD v Praze a bývalý spolupracovník kardinála Dominika Duky Josef Nerušil má za to, že nejlepší výkon v debatě předvedl právě Tomio Okamura.

„Tomio jel jak pila, navzdory své už tradičně nejhorší pozici. Andrej Babiš přišel perfektně nachystaný, pevně odhodlán, že všechny přepere,“ napsal Nerušil na sociální síti Facebook.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • poslanec

V jednu chvíli museli dva diskutéři odejít. Byli to ti, kteří získali nejméně hlasů v anketě diváků. Ze světla ramp museli ustoupit Okamura a Bartoš.

„Chování politika jsme viděli, když v debatě skončil Tomio Okamura. V krátké komerční pauze zašel mezi své příznivce, udělal si fotky, zastavil se i u konkurenčních táborů, aby poděkoval za atmosféru, nakonec si sedl do první řady ke svým podporovatelům, aby pak do konce debaty přidával jen pro své okolí slyšitelné komentáře a historky k lepšímu ze zákulisí k právě probíranému. Žádný náznak hořkosti, naopak vděk, neskrývaná spokojenost se svým výkonem a maximálně zužitkovaným prostorem!“ pokračoval Nerušil.

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D.

  • Piráti
  • Místopředseda vlády pro digitalizaci
  • místopředseda vlády

Kandidát SPD v Praze věří, že s Tomiem Okamurou v této špičkové formě SPD dosáhne na 15 procent hlasů.

Pochválil také podle jeho názoru dobře připraveného šéfa ANO Andreje Babiše a dobře vystupujícího předsedu ODS Petra Fialu. Zato na předsedovi Pirátů Ivanu Bartošovi nenechal nit suchou. Při pohledu přímo ze studia bylo podle Nerušila jasné, že Bartoš zkazil, co mohl.  

„Zato Ivan Bartoš po oznámení svého konce nahodil otrávený ksicht, jako bychom ho snad ani nebyli hodni, sebral se a z pódia vyjel jak opařený had. Možná mi něco uniklo, ale ani u svých příznivců se nezdržel déle, než bylo nezbytně nutné. Asi nechtěl plýtvat svým drahocenným časem na lidi...“ nešetřil kritikou Nerušil.

Okamura během vysílání ostře kritizoval evropský Green Deal, který odsoudil slovy, že „táta od rodiny nedojede do práce.“ 

Výkon předsedy SPD vyděsil jeho odpůrce, dle kterých si počínal mimořádně zdatně.

Okamura na CNN Prima News

Okamura na CNN Prima News

reklama

autor: mp

Mgr. et Mgr. Jakub Michálek byl položen dotaz

Co se stalo s vašimi sliby?

Slibovali jste legalizaci HHC a místo toho jste zakázali i THC. Jste na sebe pyšní? Co jste vlastně ze svého programu ve vládě prosadili?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nejsem detektiv.“ Papír Saši Vondry na Jandejska tvrdě rozsouzen. Toto má zaznít

19:15 „Nejsem detektiv.“ Papír Saši Vondry na Jandejska tvrdě rozsouzen. Toto má zaznít

Měl to být důkaz o kolaboraci jednoho z organizátorů protestů zemědělců, podnikatele Jandejska, s Ru…