„Blbče. Většina z vás jsou vemena. Tento národ mě potřebuje!“ Pavel Novotný znovu v ráži se čtenáři PL

10.02.2017 7:02 | Zprávy
autor: vef

Z PROFILŮ Se svou příslovečnou ironií a vulgaritami odpovídal na dotazy čtenářů serveru ParlamentníListy.cz bulvární novinář Pavel Novotný.

„Blbče. Většina z vás jsou vemena. Tento národ mě potřebuje!“ Pavel Novotný znovu v ráži se čtenáři PL
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bulvární lovec Pavel Novotný

„Souhlasíte s výrokem Jana Wericha, že blbci se mají nechat mluvit? Aby je ostatní rozpoznali,“ zeptal se Novotného čtenář. A ten si neodpustil rýpnutí. „Jednoznačně, Werich byl moudrý muž. Ten by nechal Tomia skutečně mluvit,“ odvětil.

Řeporyjský zastupitel se pak vyjádřil ke svému případnému angažmá v následujících volbách. „Vaše příslovečná laskavost. A bohulibé chování je zajisté přínosem pro celou společnost. Nehodláte provádět v tomto duchu intenzivní osvětu ve vaší partaji pro drtivý úspěch v následujících volbách?“ zjišťoval čtenář pepaprochazka.

„Vy  jako blbec zřejmě ani potřetí nepobíráte, že já nereprezentuji ODS na nějaké vyšší úrovni. My máme jedno křeslo v Řeporyjích a na něm sedím já. A hodlám tu vyhrát příští volby. A to je moje meta, výš se nechystám,“ nechal se slyšet Novotný. „Buď jak buď, moje partaj dopadne lépe jak tvoje partaj, a pokud ne, je to fuk, hlavní je, že já jsem v té partaji, co jsou v ní chytří lidé, a ty v té partaji s tlačenkami,“ opřel se Novotný do tazatele.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jiří Kobza byl položen dotaz

Euro

Zmiňujete se o jakémsi hlasovacím kartelů zemí eurozóny, ale když teď nejsme členy, nerozhoduje se tak vlastně o našich penězích jen bez nás? I když nemáme euro, tak do EU přeci přispíváme, jen teda pokud to chápu vůbec, tak už o jejich osudu vlastně jako nečlenové eurozóny nerozhodujeme vlastně vůb...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

20:15 „Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

Knihovna Václava Havla čelí v poslední době obrovské krizi, která může vyvrcholit až zavřením instit…