„Cenzurovaný“ Xaver: Dělají si z něj srandu? Toto mu poslalo Aukro. Už sám neví...

3. 2. 2020 14:07

Jak jsme informovali, aukce, kterou zahájil moderátor Luboš Xaver Veselý na webu Aukro.cz, jejímž předmětem byl vyhraný Zlatý citron, byla zrušena. Nyní poskytl moderátor redakci Parlamentních listů vysvětlení, které mu dražební server poskytl. Moudrý z něj není.

„Cenzurovaný“ Xaver: Dělají si z něj srandu? Toto mu poslalo Aukro. Už sám neví...
Foto: Repro Aukro
Popisek: Dražba Zlatého citronu
reklama

„Zdravím z Aukra a rovnou říkám, že si sypeme popel na hlavu. Xavera jsme chtěli podpořit, dražba anticeny nám přišla vtipná a trefná. V neděli však dorazilo oznámení ze strany uživatelky Aukra za porušení pravidel (příliš vysoká cena za doručení) a kolegyně ze Zákaznické péče aukci rovnou aktivně smazala – jako to děláme s každou, která jakkoli porušuje pravidla obchodování.

Nepřihlédla však ke všem okolnostem a k nevelké závažnosti hlášeného problému. Raději bychom řešili situaci pouze domluvou, ale stalo se. XTV jsme udělili VIP účet, aukce je opět aktivní a my věříme, že o citron bude pořád zájem. Držíme mu palce,“ omlouvala se za Aukro jakási Jana.

Zeptali jsme se, zda moderátor omluvu přijal, či zda ji považuje za nejapný žert. Xaver Veselý nám odpověděl, že už ani neví, jak ji má brát.

Dodejme, že cena opět stoupá. V době psaní článku překonala částku 60 000 korun, zájem dražitelů ani po tomto uznaném faux pas tedy neupadá.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: kas
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Poradci za půl milionu měsíčně a pak tohle... Petr Žantovský je ohromen nepovedeným útokem Hřiba na Hrad. I ČT kvůli tomu „zalezla“

7:35 Poradci za půl milionu měsíčně a pak tohle... Petr Žantovský je ohromen nepovedeným útokem Hřiba na Hrad. I ČT kvůli tomu „zalezla“

TÝDEN V MÉDIÍCH Čím dál silněji se francouzští politici a intelektuálové vymezují vůči idejím, přich…