„Do ODS se dostali dezinformátoři!“ Bobošíková rozkryla, co se o Fialovi dostalo na veřejnost

20.12.2022 19:45 | Ze sítí
autor: nab

Vládní ODS lže a dezinformuje, říká Jana Bobošíková z Aby bylo jasno. Soudí tak na základě ODS sestaveného seznamu, v němž představuje top patnáct úspěchů vlády Petra Fialy. Šest z nich jsou přitom prokazatelné lži. „Vláda musí občany považovat za pologramotné hlupáky,“ dodává moderátorka.

„Do ODS se dostali dezinformátoři!“ Bobošíková rozkryla, co se o Fialovi dostalo na veřejnost
Foto: repro YouTube kanál Institut svobody a demokracie
Popisek: Zakladatelka Institutu svobody a demokracie Jana Bobošíková

Vláda má za sebou rok úřadování a za něj sama sebe náležitě pochválila. Svým příznivcům sdělila, že „Fialova vláda řídí zemi zodpovědně a všechny výzvy zvládá“, upozornila rovnou na svých patnáct největších úspěchů. „Zdá se, že se do nejsilnější vládní strany vloudili dezinformátoři,“ konstatuje moderátorka Bobošíková.

V Aby bylo jasno se pustili do ověření, zda jde skutečně o takové úspěchy, jak je prezentováno. A výsledek je následující: „V patnácti bodech našli šest lží a čtyři polopravdy. Zbytek je možná pravda,“ dodává Bobošíková, kterou překvapuje, že žádná média body, které ODS v zásluhách vlády vyzdvihuje, nepodrobila hlubší analýze.

Protože jak se ukazuje, nejedná se zrovna o lži malé: „Lži jsou takového kalibru, že dávají tušit, co si Fialovi marketéři myslí o občanech. Musejí je považovat za pologramotné hlupáky, kteří neumějí číst, a přitom spoléhají na to, že vláda má na své straně mainstreamová a veřejnoprávní média,“ pokračuje Bobošíková.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Radek Koten byl položen dotaz

PURL

Tvrdíte, že jste proti našemu zapojení, a že jste o tom nevěděli, ale váš ministr Zůna tvrdí, že o všem věděl, tak jak to vysvětlíte? A můžete mi sdělit, co jste v otázce obrany a bezpečnosti splnili z vašich předvolebních slibů? Za mě nic, spíš úplně naopak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Putin stojí za koncem Knihovny Václava Havla? Žantovský se směje

8:15 Putin stojí za koncem Knihovny Václava Havla? Žantovský se směje

TÝDEN V MÉDIÍCH Cenzura na Wikipedii, tlak Bruselu na Benátské bienále kvůli ruské účasti i další vý…