„Do p**e.“ Aféra s Kočnerem a mrtvým Kuciakem se rozšířila i na Mariana Kotlebu

20.08.2019 7:55 | Zprávy
autor: vef

Lidová strana Naše Slovensko Mariana Kotleby měla být tou, která podrží stranu Smer-SD Roberta Fica u vlády. A to výměnou za to, že jeho stranu soud nezakáže. Plánoval to podle všeho podnikatel Marián Kočner. Na základě informací serveru Denník N a Aktuality.sk o tom píše český iRozhlas.cz.

„Do p**e.“ Aféra s Kočnerem a mrtvým Kuciakem se rozšířila i na Mariana Kotlebu
Foto: Facebook
Popisek: Zavražděný novinář Ján Kuciak

Informace vyplývají z uniklé komunikace v aplikaci Threema. Kočner je přitom mezi pěti obviněnými z vraždy investigativního novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové. Kočner měl o svém plánu, jak udržet Ficovu vládu, psát své spolupracovnici Aleně Zsuzsové.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Štěpán Slovák byl položen dotaz

Jak to myslíte s tím socialismem ve zdravotnictví?

Co přesně navrhujete? Podle mě máme dobré zdravotnictví, ale bohužel dost nedostupné – myslím v tom sehnat nějakého odborníka, když ho potřebujete. To hodláte řešit jak? V minulé vládě se vám to teda nepovedlo

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Foltýn: Pištění kremelských podsvinčátek je mi rajskou hudbou

20:50 Foltýn: Pištění kremelských podsvinčátek je mi rajskou hudbou

Kolik je v Česku „kremelských podsvinčátek“? Podle bezpečnostního analytika Otakara Foltýna jde jen …