„Já se tam vrátím,“ napsal Kalousek. A podepsal kandidaturu Nerudové

31.07.2022 7:54 | Ze sítí
autor: mp

Někdejší ministr financí Miroslav Kalousek naznačil, koho by si dokázal představit na Hradě po odchodu Miloše Zemana. Není to ani generál Pavel, ani šéf ANO Andrej Babiš.

„Já se tam vrátím,“ napsal Kalousek. A podepsal kandidaturu Nerudové
Foto: Hans Štembera
Popisek: Místopředseda Správní rady VZP ČR Miroslav Kalousek

Miroslav Kalousek (TOP 09) podpořil v boji o Hrad bývalou rektorku Mendelovy univerzity v Brně Danuši Nerudovou.

„Dnes jsem na I. P. Pavlova podepsal petiční arch za kandidaturu Danuše Nerudové. Není mým favoritem č. 1 pro první kolo, ale jsem rád, že kandiduje. Je pro mě jednou z možných přijatelných voleb pro kolo druhé,“ sdělil Kalousek veřejnosti.

Jeho favoritem číslo jedna je prý stávající nezávislý senátor a neúspěšný kandidát na prezidenta z roku 2018 Pavel Fischer.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Michal Kučera byl položen dotaz

Předkupní právo na zemědělskou půdu

V čem přesně spočívá? To ho majitel pak nemůže prodat komu chce a za kolik chce? Mě třeba přijde na jednu stranu i správné, že když někdo na půdě hospodaří, má pak jako první si jí možnost i odkoupit, protože na ní udělal už kus práce. Nebo to tak není?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pavel se měl obrátit na Německo, aby sjezd nepřipustilo, říká advokát Kuba

21:45 Pavel se měl obrátit na Německo, aby sjezd nepřipustilo, říká advokát Kuba

Aktivity sudetoněmeckého landsmanšaftu na českém území a kumulace vládních funkcí jako selhání dělby…