"Jedy vypouštějící Duka." Teplický radní Feri ztrhal kardinála za jeho výrok o uprchlících

28.08.2016 10:23

Teplický radní Dominik Feri (TOP 09) se ve svém facebookovém příspěvku obul do kardinála Dominika Duky za jeho včerejší slova pro server TN.cz.

"Jedy vypouštějící Duka." Teplický radní Feri ztrhal kardinála za jeho výrok o uprchlících
Foto: Archiv DF
Popisek: Dominik Feri, radní města Teplice

Podle Duky, jenž byl hostem speciálního vydání diskusního pořadu Vaše téma na TN.cz, čeká Evropu v případě přijetí uprchlíků katastrofa. Islámský stát se totiž stále více radikalizuje. Za svá slova si vysloužil kritiku již i některých svých kolegů v katolické církvi.

„My jim v první řadě nepomůžeme, a to je trochu i můj spor s některými lidmi uvnitř církve. Neuvědomujeme si, do jakého chaosu bychom mohli uvrhnout společnost, protože ta otázka přijetí těchto lidí – to znamená tedy opravdu uskrovnění se celé společnosti,“ řekl Duka. 

„Nejsem katolík, ale pokud bych jím byl, tak bych ocenil, kdyby můj primas přestal lovit laciný protiuprchlický body a začal uvažovat trochu křesťansky – trochu solidárně,“ poznamenal k Dukovým slovům Feri. Podle něj je však právě toto na sekulárním státě úchvatné. „Stejně jako tu nemá žádnou reálnou politickou moc islám, tak ji nemá ani jedy vypouštějící Duka,“ uzavřel.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Tak se mi zase ozval... Pohlavní údy a konečníky létaly! Ivan Vyskočil se znovu střetl s mužem, který mu nabízel milion za odmítnutí vyznamenání od Zemana

8:05 Tak se mi zase ozval... Pohlavní údy a konečníky létaly! Ivan Vyskočil se znovu střetl s mužem, který mu nabízel milion za odmítnutí vyznamenání od Zemana

NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM Humbuk kolem sochy maršála Koněva v pražských Dejvicích i zastavení…