„Jen ho tam nechte všechno ničit.“ Trump chce, aby proti němu stál Biden

06.07.2024 18:50 | Monitoring

Donald Trump se s tím nepáře a nenaskočil na trend volání po odstoupení svého soupeře ve volbách o post amerického prezidenta Joea Bidena. „Sleepy Joe by měl pokračovat ve své kampani American Destruction a udělat Čínu znovu velkou,“ vzkázal z facebookového profilu Donald Trump s parafrází na své volební heslo MAGA, Make America Great Again.

„Jen ho tam nechte všechno ničit.“ Trump chce, aby proti němu stál Biden
Foto: FOX News
Popisek: Donald Trump v televizi FOX

Bývalý prezident USA Donald Trump, jenž znovu bojuje o zvolení do úřadu, se vyjádřil k četným kritikám, které se po předvolební televizní debatě na CNN na úřadujícího prezidenta Bidena hrnou. Bidenovi mizí sponzoři, ti klíčoví mu začínají vyhrožovat, že pokud neodstoupí z kandidatury, stáhnou svou finanční podporu pro Demokratickou stranu. Proti Bidenovi už se ozývají i politici z jeho vlastní strany. Přidávají se i vrcholní republikánští politici. V debatě na CNN totiž vyšlo najevo, že Bidenovy kognitivní schopnosti jsou omezené.

Ale proti volání po odstoupení se postavil Bidenův soupeř Donald Trump. A ironie z jeho komentáře jen kapala. „Pokřivený Joe Biden by měl ignorovat své četné kritiky a pokročit kupředu, s horlivostí a silou, se svou mocnou a dalekosáhlou kampaní. Měl by být ostrý, přesný a energický, stejně jako v debatě,“ pršela z Trumpových slov ironie na všechny strany.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Marian Kučera


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vyšší zdanění cigaret, nejméně o 62 Kč. Česká vláda se přimluvila

9:00 Vyšší zdanění cigaret, nejméně o 62 Kč. Česká vláda se přimluvila

Zdražení až o desítky procent by mohli v blízké budoucnosti pocítit kuřáci při koupi cigaret či dalš…