„Ježišikriste, smažte to...“ Další komedie od SPOLU, další ostuda

28.07.2021 8:37 | Ze sítí

Ke dvěma komikům angažovaným ODS se přidala Kateřina Hašková ze stejné profese. Ani ona však volební témata podle reakcí diváků nedokázala podat tak, aby se lidé bavili. Podle voličů ODS, kteří se k videu vyjádřili, by bylo nejlepší video smazat a člověka, který s nápadem na komediální seriál přišel, vyhodit.

„Ježišikriste, smažte to...“ Další komedie od SPOLU, další ostuda
Foto: Repro Facebook
Popisek: Stand-up komička Kateřina Hašková vysvětluje politické fráze

Ke dvojici komiků Nikolovi Džokičovi a Jaroslavu Cermanovi, kteří pro ODS dělají kampaň na sociálních sítích formou stand-up komedie, přibyla třetí posila, kterou je Kateřina Hašková, známá například z pořadu Mall.tv, Stand-up Factory.

Dostala na starost první díl Politického slovníku, ve kterém rozebírala frázi „deklarovali jsme určité signály“ nebo „nemám křišťálovou kouli“. „Jestli si myslíte, že když politik, takovouhle kouli nemá, že nekecá nesmysly? Tak to jako vůbec. Spíš to znamená, že nemá koule říct, co si doopravdy myslí, anebo že absolutně neumí odpovědět na otázku,“ vysvětlovala Hašková afektovaným hláskem. „Není přece mág, věštec nebo prognostik. Do budoucnosti přece nevidí. Teda až na jednoho...“ kopla si ještě do premiéra.

Vysvětlila také slovní spojení „To tvrzení je předčasné“. "Ajajaj, tady se něco propálilo dřív, než pan politik plánoval. To je jako když děcko najde vánoční dárky dva dny před Ježíškem. A co teď s tím? No musíte mu lhát. A i když pro to mooožná máte dobrý důvod, tak je to pořád lhaní. Proč to tak zamlžujou? Mluvme na rovinu,“ vyzývala.

Ani tento díl neuspěl. Podle statistik Facebooku má 2400 zhlédnutí. Ale jen 52 pozitivních reakcí. A komentátoři se nedrželi zkrátka. „Trapáci. Je to dost pod úroveň průměrného youtubera – a to dnes už je ta úroveň nastavená fakt nízko na rozdíl od doby cca 5 let zpátky,“ zhodnotil student politologie Stanley Lorenc.

Tomáš Mika zhodnotil video jako naprosto otřesné po všech stránkách a Petr Karas ho také považuje za slabší, narozdíl od videí s Petrem Čtvrtníčkem.

Ozvali se také dva voliči ODS. Tyto pokusy o komedii podle Ondřeje Silného „až skoro bolí“. Ale hlas dá ODS stejně. „Narozdíl od těch ostatních opic tady nebudu odsuzovat celou politickou stranu, její program a její členy kvůli jedné nepovedené drobné marketingové kampani,“ říká.

A doporučuje: „Každopádně toho, co s tímhle přišel, hlavně vykopněte a dejte tam někoho pořádného, kdo Vám nebude dělat ostudu.“

Václav Marvánek tak shovívavý nebyl. „Ježišikriste, smažte to... Tohle prostě nechci vidět, je to hloupé a pro mě, jako vašeho voliče urážející.“

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: kas

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Po volbách bude pakt EU o migraci, těší se Brusel. Přiznal to natvrdo

13:41 Po volbách bude pakt EU o migraci, těší se Brusel. Přiznal to natvrdo

Bruselský komisař prohlásil, že nový společný migrační pakt pro EU již brzo bude. Jen se prý musí po…