Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
21
Pražští radní by dnes měli jednat o dalším postupu v kauze Škodova paláce. V něm se město pře s majitelem paláce, firmou Copa retail o výši nájemného. Radní by měli rovněž projednat smírčí jednání s firmou AVE o vzájemných vztazích v Pražských službách (PSAS), v nichž je Praha většinovým vlastníkem. Na program jednání se mají dostat i změny provozu na trase metra A z Dejvic do Motola.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Chápu vás dobře, že vy hodnotíte líp novou vládu než tu předchozí? A jelikož to není poprvé, co se stavíte na stranu ANO, neuvažujete, že byste změnil politický dres?
SILVESTR Jan Rejžek, Dagmar Pecková a Otakar Foltýn mezi Motoristy? Ano. A s nimi i Petr Pavel a spo…