„Lízejte, než to Piráti zakážou!“ Babiš nasadil atomovku

05.08.2021 9:21 | Ze sítí

Šéf hnutí ANO Andrej Babiš vyrazil k dalšímu předvolebnímu útoku. Tentokrát si vzal na paškál pirátskou předvolební zmrzlinu. Dal voličům slib.

„Lízejte, než to Piráti zakážou!“ Babiš nasadil atomovku
Foto: Facebookový profil Andreje Babiše
Popisek: Premiér Andrej Babiš (ANO)

Anketa

Kolik dle vás existuje pohlaví?

98%
hlasovalo: 18562 lidí

Piráti a STAN vymýšleli, jakou zmrzlinu rozdávat voličům. Na jedné straně je trápilo, aby tato zmrzlina byla brána jako dostatečně šetrná k životnímu prostředí, ale na straně druhé uvažovali, že musí vybrat typ zmrzliny, ze kterého by řada voličů nedostala průjem.

Podle serveru Seznam Zprávy Piráti a STAN zaplatili za „nanuk tour“ 830 tisíc korun, přičemž si půjčili známý koncept firmy Family Frost se známým vozítkem a nezaměnitelnou melodií. Jen místo této melodie možná bude lidem vyhrávat předseda Pirátů Ivan Bartoš na harmoniku. 

Starostové a Piráti se nakonec dohodli, že budou rozvážet jahodový sorbet na tyčce, ale na konkrétní příchuti hledali shodu dlouho a poměrně složitě.

Na přetřes přišly i nanuky Míša.

„Jenže jsme strana ekologická, tak někteří řešili jeho uhlíkovou stopu, alergie nebo vůbec použití mléka. I mezi námi jsou vegani,“ popsal cestu k jahodovému sorbetu volební manažer Starostů Hofman.

Na pirátském fóru zazněly i obavy, že z některých nanuků by se mohli voliči „pos*at“.

Po Míšovi totiž došlo i na rakytníkový nanuk bez cukru, s umělými sladidly. Jenže u něj na obalu najdou lidé varování. „Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.“

A Babiš vyrazil do útoku.

„Už jste četli, jak Piráti vymýšleli ideologicky správnou zmrzlinu? Něco tak šíleného si snad nikdo z nás neumí představit. Řešili uhlíkovou stopu, kterou mají naše krávy, stejně jako všechny krávy světa, a za žádnou cenu nechtěli zmrzlinu z jejich mléka,“ napsal Babiš na facebooku.  

„TAKŽE jsem se rozhodl, že MY budeme mít NAŠI klasickou českou vanilkovou a čokoládovou. Jednak jsou samozřejmě nejlepší a kromě toho jsou to moje nejoblíbenější. Slibuju vám, že udělám všechno, aby nám je Piráti nezakázali. Podepíšu vám knížku a natočím vám super zmrzlinu. Všechny vás zvu. LÍZEJTE, NEŽ TO ZAKÁŽOU! Už tuto sobotu v Průhonicích na náměstí od 10 do 17 hodin. Budu rád, když přijdete!“ dodal.

Babiš a zmrzlina

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hádky u PirátoSTANu: Znárodnění má vývoj. A padla silnější věc. Jde o EU

7:55 Hádky u PirátoSTANu: Znárodnění má vývoj. A padla silnější věc. Jde o EU

Nový vývoj: Mladý pirátský poslanec František Kopřiva se omluvil za slova, kterými chválil berlínské…