„Mu měl dát půlku prachů, ty kokot. I Fica oholil, do pí*i!“ Slovenskem běsní další skandál. Tajná videonahrávka ministra financí. Tady ji máte

29.11.2019 14:34 | Zprávy

Podle videa, které měly ParlamentníListy.cz možnost vidět, došlo ze strany generálního prokurátora Slovenska Dobroslava Trnky ke krytí korupce v souvislosti s kauzou Lemikon. V ní přišlo Slovensko o téměř 400 milionů korun. Na nahrávce, kterou měl mít ve svém sejfu vazebně stíhaný podnikatel Kočner, je vidět také (ex) ministr financí Ján Počiatek.

„Mu měl dát půlku prachů, ty kokot. I Fica oholil, do pí*i!“ Slovenskem běsní další skandál. Tajná videonahrávka ministra financí. Tady ji máte
Foto: repro youtube, tan
Popisek: Tajná videonahrávka exministra financí Slovenska Jána Počiatka

Podle portálu videonahrávka, kterou mají slovenská média k dispozici, exministr financí a státní prokurátor řešili, co s kauzou firem Tipos a Lemikon.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Utajované informace

Zabýváte se jako premiér vůbec tím, jak se Turek, který má nejnižší možnou prověrku a není ani člen vlády, dostal k utajovaným informacím? Nebo vás to nezajímá? Řídíte vůbec vládu nebo si v ní každý mimo vašich ministrů dělá, co chce? Aspoň na mě to tak působí.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Posseltův sraz neplatíme, tvrdí Brno. Ale platí ty, kdo ho pozvali

4:44 Posseltův sraz neplatíme, tvrdí Brno. Ale platí ty, kdo ho pozvali

Sudetoněmecký sněm v Brně se blíží. Město i Jihomoravský kraj tvrdí, že s akcí nemají nic společného…