Moderátorka podcastu naznačila, jaká intimní témata chce konkrétně otevírat: „Nejsilnější emocí, kterou si pamatuju z prvních projevů mé sexuality, byl stud. Devadesátá léta byla prosycená nahými ženskými těly. Měla jsem ale pocit, že nás může svléknout jen někdo jiný. Že my samy svou touhu a potěšení nemáme ukazovat nebo otevřeně prožívat. První menstruace, doteky nebo i první sexuální sblížení se odehrávaly za hradbou mlčení, tajemství a nepřístojnosti,“ uvedla Linda Bartošová.
Poté, co podcast Slast spatřil světlo světa, notovali si na síti X v jeho ostré kritice pánové Čermák a Staněk z Comedy Podcasrtu, které pálí, že na rozdíl od Bartošové si svůj projekt financují ze svých peněz, nikoli z peněz veřejných.
Čermák jej vnímá doslova jako mimořádně problematický: „Ok, Linda ‚jsem hezčí než vy všichni ostatní‘ Bartošová neuspěla v soukromém médiu, a jako špatně odhozený bumerang skončila v médiu veřejnoprávním, kde má podcast o tom, co je důležité pro její generaci. V době, kdy veřejnoprávní média čeká těžká a zpolitizovaná debata o smyslu existence, považuju start tohoto podcastu za mimořádně problematickou věc,“ uvedl Čermák.
Ohledně působení Bartošové v soukromém médiu narážel Čermák na moderování videopořadu Spotlight na online deníku Aktuálně.cz. Zde měla vysílat rozhovory s další bývalou výraznou tváří České televize, moderátorkou Světlanou Witowskou. Po čase ale vydavatelství náhle, bez předchozích výtek, rozhodlo se soustředit na rozhovory pouze Světlany Witowské a Bartošová zde skončila.
Miloš Čermák se dál rozčiloval nad tím, jak je projekt Slast oproti jeho podcastu Insider zvýhodňován: „Takže bych řekl, že pro nás, kteří si režii svých podcastů platíme ze svého a pracně sháníme předplatitele, něco jako přetekla trpělivost,“ dodal.

Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: Natálie Brožovská