„Ožrala, feťák, kur*vník!“ Brutální útok na Havla. Přímo na Hrádečku

10.10.2019 16:16

„Ožrala, feťák, kurevník,“ objevila k ránu na vratech chalupy bývalého prezidenta Václava Havla starostka Mladých Buků. Záležitost už vyšetřuje policie. „Na základě oznámení vyjela hlídka Obvodního oddělení Trutnov prověřit informace o posprejování chalupy v obci Hrádeček. Mělo se jednat o hanlivé nápisy nasprejované na jedněch z dveří a k události mělo dojít ze středy večer na čtvrteční ráno,“ uvedla policie.

„Ožrala, feťák, kur*vník!“ Brutální útok na Havla. Přímo na Hrádečku
Foto: Hans Štembera
Popisek: Hrádeček

Neznámý vandal posprejoval vrata chalupy Václava Havla na Hrádečku nápisy: „ožrala, feťák, kurevník“, informoval o tom iDNES. Na událost se přišlo ráno, kdy starostka městyse Mladé Buky již podala na neznámého sprejera trestní oznámení.

Celý článek ZDE

Vrata chalupy Václava Havla posprejovaná hanlivými nápisy. Zdroj: krkonossky.denik.cz

Fotka pocházející z krkonossky.denik.cz zachycující hanlivé nápisy na vratech chalupy Václava Havla. (Screen: Krkonosky.denik.cz)

Anketa

Kdyby za svého života Karel Gott kandidoval na prezidenta, volili byste ho?

59%
41%
hlasovalo: 21776 lidí

„Na základě oznámení vyjela hlídka Obvodního oddělení Trutnov prověřit informace o posprejování chalupy v obci Hrádeček. Mělo se jednat o hanlivé nápisy nasprejované na jedněch z dveří a k události mělo dojít ze středy večer na čtvrteční ráno. V současné době hlídka událost dokumentuje, shromažďuje další stopy z místa a informace o možném pachateli,“ řekla mluvčí hradecké policie Eva Prachařová.

Hrádeček se má těšit pozornosti, protože vdova po Václavovi Havlovi, Dagmar Havlová, chce na místě postavit hotelový rezort. Je to právě ona, kdo vlastní pozemky a stavení, kam často jezdil první český prezident. V úterý se o tématu vyjádřila na Facebooku, napsala: „Moji milí, pokud jste četli články za poslední dny o situaci s pozemky na Hrádečku, ráda bych k tomu řekla pár slov. Vyjádření jsem již před dvěma dny poskytla televizním stanicím. Tato uměle vytvořená kauza vznikla údajným udáním chronického stěžovatele, který měl zálusk na pozemky Václava Havla již dlouhodobě. Tyto naše pozemky by rád využil k dalším komerčním odstřelům daňků, jež léta provozuje na svých okolních oplocených pozemcích. Otázka je, komu tato ,kauza‘ v době úmrtí našich významných osobností Vlasty Chramostové a Karla Gotta poslouží pro sledování jiných zájmů?

Fotogalerie: - Svíčkové pole smutku

Před vilou Karla Gotta na pražské Bertramce se pol...
Před vilou Karla Gotta na pražské Bertramce se pol...
Před vilou Karla Gotta na pražské Bertramce se pol...
Před vilou Karla Gotta na pražské Bertramce se pol...
Před vilou Karla Gotta na pražské Bertramce se pol...
Před vilou Karla Gotta na pražské Bertramce se pol...

Všechno zlé je ovšem pro něco dobré. Děkuji mediím za reklamu, tolik nabídek ke koupi pozemků jsem nikdy neměla. Možná by bylo dobré o tom začít přemýšlet, co myslíte?“

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: tle

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Putin, to Putin! Sranda z Nory Fridrichové ve StarDance: Vážná slova

20:47 Putin, to Putin! Sranda z Nory Fridrichové ve StarDance: Vážná slova

Moderátorka pořadu 168 hodin České televize Nora Fridrichová vypadla ze zábavného pořadu StarDance h…