„Paraziti.“ Hunter Biden sestřelil demokraty. Drogy si umí vyrobit sám

22.07.2025 17:56 | Monitoring

Hunter Biden, syn bývalého amerického prezidenta Joea Bidena, ve velmi otevřeném rozhovoru pro nezávislý pořad Channel 5 zkritizoval špičky Demokratické strany, mainstreamová média a osobnosti napojené na demokraty, jako např. herce George Clooneyho. „To není herec. To je zas*aná značka. Clooney je jen další součást marketingové mašinerie,“ prohlásil Hunter Biden, který rovněž učinil šokující přiznání týkající se své drogové minulosti.

„Paraziti.“ Hunter Biden sestřelil demokraty. Drogy si umí vyrobit sám
Foto: Repro Youtube
Popisek: Hunter Biden během slabé chvilky

Hunter Biden se hned v úvodu rozhovoru pustil do prominentních osobností Demokratické strany a Hollywoodu, které podle něj ztratily kontakt s realitou a zneužívají politiku ke svému osobnímu obohacení. Schytal to zejména známý herec a demokratický podporovatel George Clooney.

„George Clooney? To není herec. To je zasraná značka. Clooney je jen další součást marketingové mašinerie. Všichni ti lidé se tváří, že jsou morální autority, ale ve skutečnosti jsou to jen tváře na obalech,“ uvedl Biden.

Kritika demokratických osobností

 Další výpady Hunter směřoval na známé politické stratégy. James Carville, ikona clintonovské éry, pro něj neznamená vůbec nic. „James Carville? Ten už dávno ztratil jakýkoli význam. Je to prostě bezvýznamný,“ prohlásil.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Jakub Makarovič

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lipavský a Černochová na kanálu ODS. Hrůza z růstu Stačilo!

21:25 Lipavský a Černochová na kanálu ODS. Hrůza z růstu Stačilo!

Ministryně obrany Jana Černochová (ODS) a ministr zahraničí Jan Lipavský (nestr.) v rozhovoru na You…