„Pojď ven.": Je tu starší VIDEO s Volným z SPD. Měli byste ho vidět

04.02.2019 14:01

Výzva „Pojď ven“ nepadla jen v Poslanecké sněmovně a její adresát nebyl jen Jan Birke. Konflikt měl Lubomír Volný i s Lubomírem Zaorálkem, bývalým ministrem zahraničí při kampani v roce 2017. Po projevu ve sněmovně se začalo video, na němž se politici obou stran špičkují a vyzývají k opuštění autobusu, znovu šířit po internetu.

„Pojď ven.": Je tu starší VIDEO s Volným z SPD. Měli byste ho vidět
Foto: Repro Facebook
Popisek: Poslanec SPD Lubomír Volný v ostrém dialogu s reportérkou ČT
reklama

Na videu Lubomír Volný obviňuje Zaorálka, že pochází ze strany s korupční historií. Svou stranu prý členové dovedli k tunelu, jsou bankrotáři a „nemají existovat“.

Anketa

Měla by vláda zvýšit daně na tvrdý alkohol a hazard, jak naznačuje premiér Babiš?

78%
22%
hlasovalo: 6244 lidí
Nechybělo ani označení za lidské hyeny. Načež Zaorálek reaguje podrážděně, že si to mají vyříkat venku: „Udělejme to po Ostravsku, pojďme ven, neotravujme ostatní,“ vyzýval Volného Zaorálek, zatímco ten opakovaně ČSSD označoval za lidské hyeny, které chtěly zneužít smrti svého věřitele a okrást jeho rodinu o stamiliony. Zaorálek tvrdil, že by s Volným za jeho výroky o hyenách šel nejraději „do křaku“, tedy křoví, si to vyřídit. Načež mu Volný odpověděl: „Já bych s váma šel do křaku kdykoliv a kdekoliv, ale jen proto, abyste se nevracel do autobusu.“ A dodal, že by byli (zřejmě v SPD) rádi, kdyby republika měla pokoj od Zaorálka, i jeho zkorumpované strany: "Vy jste dovedl vaší stranu do bankrotu, třistamilionového. Vy tady nemáte existovat, podle vlastního zákona."

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: kas

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Je jim jedno, jestli tady lidi chcípají!“ Skutečný důvod, proč opozice nechce ruskou a čínskou vakcínu? Expremiér vytáhl velmi mrazivou verzi

7:53 „Je jim jedno, jestli tady lidi chcípají!“ Skutečný důvod, proč opozice nechce ruskou a čínskou vakcínu? Expremiér vytáhl velmi mrazivou verzi

„Tady je přece klíčová otázka i pro výsledek voleb, jak vláda zvládne očkování. Pokud, nejlépe do pr…