„Rusko není Amerika, ty kreténe!“ Muž na podpatcích se ohnal po policistovi. Dopadl zle nedobře

10.08.2020 13:42 | Zprávy

Poté, co ParlamentníListy.cz uveřejnily několik až děsivých videí z Itálie, se mezi řadou uživatelů začaly šířit návody, kterak situaci vůči migrantům řešit. Našli se tací, kteří doporučovali tvrdou reakci, jiní byli zdrženlivější. A ta třetí část? Odkazovala na videa, jež ukazují reakci (polo)ozbrojených složek.

„Rusko není Amerika, ty kreténe!“ Muž na podpatcích se ohnal po policistovi. Dopadl zle nedobře
Foto: repro youtube, tan
Popisek: Pravačka a bylo po všem...

A přesně u poslední třetiny diváků zůstaneme. Jak na sociální síti Facebook, tak na videoserveru Youtube.com naše redakce dohledala několik měsíců starý záznam, který se poslední hodiny velmi rychle šíří virtuálním prostorem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Měli bychom být víc soběstační

Pane Rajchl, souhlasím s vámi, že nemáme čekat na nějakou pomoc ruku odkudkoliv. Není teda třeba opravdu dávat víc na obranu, která je opravdu klíčová? A co třeba větší soběstačnost v zemědělství, ale i dalších věcech. Co proto děláte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kdo jiný vám prozradí, že se tu podvádí? Umělci hřímali před ČT

19:50 Kdo jiný vám prozradí, že se tu podvádí? Umělci hřímali před ČT

Spolek Milion chvilek pro demokracii v čele s Mikulášem Minářem dnes odpoledne svolal pochod na podp…