„Sorry jako.“ Prezident Zeman na náměstí v Karviné reagoval na dotaz z publika. Ten se týkal jeho pravomocí

16.05.2018 16:31 | Zprávy
autor: mp

Prezident Miloš Zeman pokračuje ve své cestě po Moravskoslezském kraji. Ve středu odpoledne se zastavil na kus řeči v Karviné. O půl čtvrté hlavu státu uvítalo Masarykovo náměstí plné lidí. Nejprve lidem poděkoval. A pak rozehrál tradiční slovní koncert, v němž opět zasadil ránu novinářům. Ti si prý o sobě příliš mnoho myslí.

„Sorry jako.“ Prezident Zeman na náměstí v Karviné reagoval na dotaz z publika. Ten se týkal jeho pravomocí
Foto: Daniela Černá
Popisek: Prezident Miloš Zeman

„V Karviné mohu říci milí přátelé a nespletu se, protože tady jsem v prezidentských volbách dostal 75 procent hlasů. A já jsem vám za to především přišel poděkovat. Ale uznávám, že děkování je málo. Prezident by se měl starat o místa, kam přijíždí, a nejen děkovat. Ale přesto mi dovolte, abych poděkováním začal,“ pravil prezident.

„Prezident je tady od toho, aby poslouchal názory lidí a také jim samozřejmě říkal svoje názory. Což jsem právě učinil. A teď se velice těším na debatu s vámi,“ zahájil Miloš Zeman své vystoupení v Karviné.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Renáta Zajíčková byl položen dotaz

Zákaz mobilů ve školách

Znamená zákaz mobilů ve školách izolaci od technologií? Podle mě ne a souhlasím s vámi, že digitální gramotnost nebo jak to nazvat je třeba rozvíjet, ale je třeba řešit i socializaci dětí, kterou dnes nahrazují právě telefony, tablety apod. a to podle mě není dobře.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

19:25 Silná lobby za Pavlem. Turek pojmenoval problém

Vládní zmocněnec pro klimatickou politiku Filip Turek (Motoristé) naznačil, že prezident Petr Pavel …