„Umíme být vděční,“ řekl Zelenskyj Polákům

07.04.2023 6:52 | Ze sítí
autor: mp

Volodymyr Zelenskyj během cesty do Polska děkoval partnerům za všechnu poskytnutou pomoc a ujišťoval Poláky, že Ukrajina nezapomíná na ty, kdo jí pomohli a umí být vděčná. Bude vděčná všem, kdo jí reálně pomáhají a dodávají to, co potřebuje pro obranu před ruskými agresory.

„Umíme být vděční,“ řekl Zelenskyj Polákům
Foto: Screen FB Volodymyra Zelenského
Popisek: Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj promluvil v polské Varšavě

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj sdělil lidem, že je opět doma, cestu do Polska úspěšně završil a teď už se zase věnuje nejen situaci na frontě.

„Je velmi důležité, aby obsah návštěvy v Polsku, práce naší delegace ve Varšavě a neustálá komunikace s polskými partnery byly pro naši frontu hmatatelné. Obrana a ochrana našich lidí, udržení naší odolnosti, především odolnosti bojovníků, je při všech jednáních a setkáních tématem číslo jedna. Právě obrana – zbraně pro Ukrajinu, munice pro Ukrajinu, nové obranné systémy pro Ukrajinu, jsou to důležité. A já děkuji Polsku, děkuji našim partnerům za to, že tato návštěva měla skutečně smysl,“ řekl Zelenskyj.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

válka na Ukrajině

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Stručné informace týkající se tohoto konfliktu aktualizované ČTK několikrát do hodiny naleznete na této stránce. Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

Mgr. Filip Turek byl položen dotaz

Za co přesně žalujete prezidenta?

Za jeho názor, který vyslovil? On přeci neřekl nic, co by se neřešilo - jestli to je pravda nebo ne nevím. A co budete dělat, když neuspějete? Vzdáte se pak své kandidatury na ministra? A naopak, když uspějete, myslíte, že se pak něco změní, a že vás prezident jmenuje? Chcete to po něm v rámci žalob...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

„Umíme být vděční,“, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskuseoptimus , 07.04.2023 7:31:20
Být Polákem, tak se toho děsím.

|  5 |  0

Další články z rubriky

Jedovaté vize Gatese. Kdo stojí za zbrojením. Z knižní akce Jaroslava Duška

9:07 Jedovaté vize Gatese. Kdo stojí za zbrojením. Z knižní akce Jaroslava Duška

„Veřejně to prohlásili vědec Stephen Hawking a podnikatel Elon Musk, nejbohatší muž na světě. Oba tv…