„Zastavíme evropský Green Deal. A tím zachráníme peněženky nás všech,“ slibují Svobodní

05.10.2021 14:12 | Ze sítí

„Máme poslední šanci ochránit naše peněženky a svobody před Green Dealem pro Evropu,“ zní od Svobodných s předsedou Liborem Vondráčkem, kteří v letošních volbách kandidují za formaci Trikolora Svobodní Soukromníci. Důsledky jsou prý zatím vidět jen částečně, ale to, co nás čeká v případě implementace všech návrhů v rámci Green Dealu, může mít podle Svobodných nedozírné následky pro naší ekonomiku a pro nás všechny.

„Zastavíme evropský Green Deal. A tím zachráníme peněženky nás všech,“ slibují Svobodní
Foto: David Hora
Popisek: Akce TSS (Trikolóra, Svobodní, Soukromníci) v Českých Budějovicích

„Andrej Babiš (ANO) mohl smést ze stolu Evropský Green Deal a neudělal to. A teď si Češi, Moravané a Slezané pořádně připlatí za energie. Pojďme to jednou provždy zarazit,“ žádal předseda Svobodných Libor Vondráček.
 

Mgr. Libor Vondráček

  • Svobodní
  • předseda Svobodných
  • mimo zastupitelskou funkci
 
Tyto parlamentní volby jsou tak prý poslední šancí šlápnout na brzdu. Většina ostatních Green Deal bere jako realitu. „My ne. Po volbách bude stále možnost návrh odmítnout a věříme, že se k našemu úsilí přidají i některé další členské státy EU,“ uvedli Svobodní na sociální síti. 
 
 
 
Libor Vondráček již dříve uvedl k unijnímu plánu zakázat prodej spalovacích motorů, že považuje za nesmyslné dnes plánovat směřování dopravy jen jedním směrem, když dnes nedokážeme říct, nakolik bude například v roce 2050 rozvinutá elektromobilita či naopak jiné technologie.
 
Ukázal také na nedostatek elektrické energie v Německu, to prý má být předzvěstí, že dojde v mobilitě k výrazné změně. „Je to předzvěst toho, že elektromobily nebudou moct používat všichni, kteří dnes používají klasická auta,“ zaznělo od předsedy Svobodných.
 
„Zachraňte peněženky nás všech před zeleným šílenstvím. A řekněte o nás známým, kolegům, nebo kamarádům, ať je nás co nejvíc. Společně to zvládneme zastavit, když od voličů dostaneme ve volbách dostatečně silný mandát. Aktuální průzkumy už nám předpovídají protržení magické pětiprocentní hranice. Hlas pro nás je hlas, který nepropadne! Jsme rozumnou pravicovou alternativou,“ zní z formace Trikolora Svobodní Soukromníci. 
 
 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Barbora Richterová

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Hyeny, kolaboranti, štváči. Okamura zabral Sněmovnu a jelo to

12:51 Hyeny, kolaboranti, štváči. Okamura zabral Sněmovnu a jelo to

Lídr SPD Tomio Okamura se dnes rozhodl vystoupit krátce po zahájení dnešní schůze Poslanecké sněmovn…