A dost. Martin Komárek chce zpacifikovat Českou televizi

07.12.2016 17:35 | Zprávy

Veřejnoprávní Česká televize byla dlouho chována jako v bavlnce. To musí skončit, konstatuje poslanec Martin Komárek z hnutí ANO Andreje Babiše. A velí do útoku.

A dost. Martin Komárek chce zpacifikovat Českou televizi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Martin Komárek

Poslanci Martinu Komárkovi (ANO) podle všeho došla trpělivost. Postavil se do čela skupiny poslanců, kteří chtějí dostat Českou televizi i Český rozhlas pod větší kontrolu. Informuje o tom server Aktuálně.cz.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: mp

Mgr. Lucie Potůčková byl položen dotaz

Spravedlnost

Nebylo by nejspravedlivější, kdybyste jako politici neměli imunitu? Proč ji nezrušíte? Podle mě tak se sebe děláte něco víc. Kdybyste neměli imunitu, tak by pak ani nemohla nastat situace, že někdo nebude vydán a vyšetřován. Co vy na to?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Tváří se jako právník“. Výborný chtěl zesměšnit Rajchla, ale sám si naběhnul

13:39 „Tváří se jako právník“. Výborný chtěl zesměšnit Rajchla, ale sám si naběhnul

Kdo jinému ústavně-právní jámu kopá, sám do ní často padá, poznamenává právník Petr Kolman nad zážit…